Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire szamit nokent jo...

Mennyire szamit nokent jo fizetesnek?

Figyelt kérdés

A mostani fizetesem netto 450-500 ezer forint havonta. Attol fugg vallalok e meg marketing munkat egy cegnek. Hr-es vagyok es az alap fizetesen 450 ezer.

Home officeban dolgozok heti 3 napot es nem szakadok szet a munkaban, kotetlen munkaido.


Kaptam egy masik lehetoseget egy cegtol netto 550 ezer forintert viszont mindennap be kell jarni. Nem tudom milyen a munka.


Ti valtanatok?


márc. 19. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogod es bemesz a mostani fonokodhoz hogy elmond nekik ezt es talan matchelik az ajánlatot..

Es naradsz.

márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnám.
márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
50-100 ezernyi különbségért ÉN nem adnám fel a ho lehetőségét.
márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezert sem tudok donteni.
márc. 19. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
10%-ért nem adnék fel egy jó munkahelyet, ahol otthonról is dolgozhatok.
márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minimalis a kulonbseg, cserebe naponta 8 ora munka melle ha bejon 2 ora utazas akkor effektiv te 25 szazalekkal tobb idoert kapsz kb 10 szazalekot. Nem eri meg. Inkabb nezz szet a piacon, siman lehet hogy van ennel sokkal jobb ajanlat is
márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Miert erezted szukseget beleirni a kerdesbe, hogy nokent? Teljesen irrelevans, hogy nokent, ferfikent, transzgenderkent vagy helikopterkent kapsz ennyit, ugyanazt engedheted meg magadnak belole.
márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a velemenyeteket.

7-es azert irtam bele, mert utana kapnam az olyan velemenyeket, hogy ezert a berert mas a feneket sem emelne meg, ahogy uzenetben mar kapom. (Sajnos). Egy Hr ber nem hasonlithato ossze egy IT berrel, ahol fokent ferfiak dolgoznak. Hr teruleten is 15 fobol 3 ferfi csak. Egyszeruen csak nem szerettem volna ha a kulonbozo teruletek bereit osszehasonlitanank. Palyat nem szeretnek valtani es orszagot sem.

márc. 19. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Kit érdekel, hogy nő vagy...?
márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk a nő részét nem értem a kérdésnek, a fizetés nem nem függő hanem pozíció.


20% alatti a fizuemelkedésed, ha a minimumokat nézzük. Ha 30-30 perc az oda-vissza utazásod az már alapból necces, főleg ha esetleg autóval kell menned, mert akkor amit megkapsz azt kb el is veszíted.

márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!