Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok akik csak érettségivel...

Azok akik csak érettségivel rendelkeznek, mennyi idő alatt sikerült munkát találnotok és hol?

Figyelt kérdés
Életkor és nemet is írhattok, de nem szükséges.
márc. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Én vezető szoftverfejlesztő vagyok, néhány nap alatt találtam eddig mindig munkát úgy, hogy válogathattam az ajánlatok között.
márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vezető szoftverfejlesztő nem úgy hangzik mintha csak érettségid lenne és semmi egyéb. Ehhez biztos kellett képzés, szakma vagy egyetem.
márc. 19. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

"Vezető szoftverfejlesztő nem úgy hangzik mintha csak érettségid lenne és semmi egyéb."

Nem úgy hangzik, aztán meg mégis így van.

"Ehhez biztos kellett képzés, szakma vagy egyetem."

Programozni kell tudni, meg egy tonna technikai és soft készség kell hozzá, de a papír, meg hogy hol és hogyan tanultad az a kutyát sem érdekli. Nem a papírért fizetnek, hanem az elvégzett munkáért.

márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Most vàltok. Múlt hó végén jelentkeztem, megvolt az interjú múlt héten, rà egy napra szóltak hogy felvettek.
márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Még le sem tettem az érettségit már akkor folyamatosan kaptam az ajánlatokat 17 éves koromban különböző cégektől, mert 10 éves korom óta foglalkozok "etikus" hackerkedéssel és hobbiból vezetek egy blog oldalt ahol a téma iránt érdeklődőknek osztottam meg számomra (és remélhetőleg az olvasóim számára is) érdekes tartalmakat, use-caseket, tippeket, trükköket. Emellett youtube-on is gyártottam tartalmat, valamint discordon építettem ki kisebb communityt. Már az érettségi előtt le volt egyeztetve, hogy melyik cégnél fogok teljes állásban kezdeni a Red Teamjükben.
márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én közmunkás voltam. Most munkanélküli.
márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Aki az #1, #3-at lepontozta az miért tette? Mert gyárban dolgozik?
márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!