Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten miért lett ilyen...

Budapesten miért lett ilyen rossz a munkaerőpiac?

Figyelt kérdés

2 éve váltottam állást.Bekerültem egy Budapesten agyon hájpolt,a szakmában elitnek tartott céghez.Cég nevet nem mondok.

A fizu nem volt rossz, amivel felvettek, de kevesebb volt, mint akartam.Mindenfélét ígértek, majd emelkedik, majd nő...stb


Amikor bekerültem, abban az évben baromi jó volt ott.Karácsonyra baromi jó ajándékokat kaptunk és igen magas összegben.Plusz jó kuponokat, kövér karácsonyi prémiumot.Konkrétan 1 havi fizetést.

A legutóbb Karácsonykor meg küldtek egy pár ezer forintos pamut pólót.Meg 50 ezer forintos "karácsonyi pénzt".Egy vicc.



A fizetések meg nem növekednek.

A külföldi megbízóktól csak pozitív visszajelzéseket kapok.A teljesítményértékeléskor is csak kapok a dicséreteket, de fizuemelés nuku, semmi.


De, más cégeknél is, mintha megállt volna az idő.

Ilyen munkakörben az ország észak-nyugati részében 800000-1000000 bruttót adnak.



Mi fene történt ebben a városban,hogy ilyen rossz lett a helyzet?


márc. 20. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Miert nem mondasz ceg nevet?
márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Melyik szakmáról és cégről van szó? Konkrétumok nélkül semmi értelme a kérdésnek.
márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, mindegyik cég más és más, ha nem tetszik keress másik munkahelyet.
márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ugy vannak a cégek ennyiért is meg csinálják a munkát minek emelni. Elmegy valaki jön másik.
márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A kormány "remek" intézkedései miatt.
márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok a birka.
márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Akkor mondj fel és irány ausztria
márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Hiszti!
márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talaltal egy ceget, es egy komplett varosra levetited.

Biztos valami komoly poziciod lehet ennyi esszel megaldva.

márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ganéj egy ország ez. Go Ausztria vagy Német. Amúgy szar a munkaerőpiac itthon, csak ghost jobok vannak meghirdetve. De hát a magyar az ilyen csaló, gazember!
márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!