Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még olyan betanított...

Van még olyan betanított munka ahol kézbe kapják a fizetést?

Figyelt kérdés

márc. 20. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Kézbe kapják a fizetés alatt mit értesz? Feketén?"


Mégis mit értene, egyértelműen Magyarországon ez a szürke, vagy a fekete foglalkoztatás szinonímája!


Amikor dobnak valamit, de az se törvény szerint rendesen lejárulékolva, se tisztességesen a fizetett szabadsággal meg túlórával és pótlékokkal kifizetve nincsen.


Ja, hogy ehhez ismerni kellene (az agyonbonyolított) Magyar Munka törvényét és annak minden kivételét...


Hát ja... Van az is, de minek!

márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es! Nem kell megmagyarázni, mert sajnos tudom, hogy a többség azt gondolja, ha valaki készpénzben kapja a munkabérét, akkor az csak fekete vagy szürkefoglalkoztatás keretén belül lehet. Pedig NEM! Leírtam, hogy mi a helyzet jogilag.


A kérdező gondolatát pedig nem tudom kitalálni, mivel egyáltalán nem biztos, hogy arra asszociált, amire te vagy veled együtt a többség.

márc. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
dehogynem xd
márc. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!