Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lenne érdemes tanulni?

Mit lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Az eddigi életem röviden. Közgazdasági szakközépiskolában érettségiztem, majd elvégeztem a pénzügyi ügyintéző és a mérlegképes könyvelő tanfolyamot. De ezekben nem dolgoztam egy percet sem, mert az elvégzés után egy fél évig nem találtam munkát vele. Utána meg már nem volt lehetőségem keresni, mert anyám egészsége addigra annyira leromlott, hogy ahhoz, hogy el tudjam tartani, és ápolni tudjam azonnal kellett munka. Apám már nem élt akkor, testvérem nincs, más rokonra nem tudtam számitani. Így az első gyárba, ahova felvettek elmentem dolgozni. Ott dolgozom most is, már mint csoportvezető. Tavaly lettem szabad. Azóta nem kell eltartanom senkit. Párkapcsolatom sosem volt, gyerek nincs.

Viszont ebben az évben kezdett meginogni a cégem. Ezért, meg amiatt is, hogy végre saját magamra költhetem a fizetésem arra gondoltam, hogy tanulok valami más szakmát, amivel a hátralévő években az elméleti nyugdijig el tudok helyezkedni, ha bezárják a céget.

De eddig akárkit kérdeztem, hogy mit érdemes tanulni, mindenki csak az idősgondozást javasolta. Tényleg nem érdemes mást tanulni, 40 felett? Megmondom őszintén nem akarom a hátralévő életemet is azzal tölteni, amivel az eddigi felnőtt éveimet, csak most nem anyámat ápolnám, hanem idegeneket. Eléggé megviselt lelkileg az ápolás, nem hiszem, hogy tudnám még csinálni.



márc. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Csak is olyat tanuljál ami érdekel, mert így a munkát is máshogyan fogod érzékelni.
márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelveket aztán irány Nyugat.
márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Propagandát.
márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pltikus
márc. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!