Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyit keres egy fodrász?

Tényleg ennyit keres egy fodrász?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy régi ismerőssel, aki időközben fodrász lett, beszélgettünk és mondta, hogy heti 70-80 vendége van és heti 350-400 ezer forintot megkeres. Budapesten dolgozik egy szalonban, tehát nem saját vállalkozás, szóval alkalmazott.


Tudtam, hogy jól lehet ezzel keresni, de ennyire? :D Egy decemberi hónapban 1,5-1,7 millió forintot simán megkeres elmondása szerint.



márc. 23. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkire fél órát szán és heti 40 órában dolgozik?
márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Sokan ennél többet is megkeresnek.
márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha fullsztekk senior fodrász akkor még átlag alattinak is nevezhető ez a fizu.
márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagy női fodrász?
márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Azaz hetente minimum 40 órát dolgozik (de inkább 50-60, valószínűleg hétvégén is, amikor nincs ügyfél csak ott ül), egy vágás átlagosan 5e forint, ami bruttó. Ugye szükséges adózni utána, fizetni a bérleti díjat, rezsit, fenntartani egy könyvelőt, ráadásul mindezt a pénzt a tulajdonos kapja, aki a maradék összeg egy részét visszacsorgatja az ismerősödnek.

Hogyha korrekten megfizetik, kb 500-1000 forintot kap ügyfelenként nettóban (óránként max két ügyfelet szolgál ki, persze amikor van, azaz kb 2e forint/óra a keresete. Nekem nem tűnik olyan soknak.

márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ügyfél kérdése ha van elég munkája simán megkereshetik.
márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 ez alapján akkor heti 70-80 ügyfél az heti 70-80 ezer forint, tehát havi 350-400, kicsit sántít a sztori a másfél millióhoz képest. Engem nem zavar ki mennyit keres, csak meglepődtem, mert havi másfél millió magyar viszonylatban k..va jó pénz..
márc. 23. 17:53
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

ótvar kamu, amit ezredjére büfögsz már be ide

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez 100% kamu. Simán nem jön ki a matek. Heti 80 vendég azt feltételezi (40+ munkaórával, amihez kb. heti 60 órát kell a szalonban tölteni, hiszen lehetetlen összeszervezni a vendégeket ilyen szorosan), hogy gyors munkákat végez, mint a férfi hajvágás. Még a menő budapest belvárosi barber shopokban is 5-6e között van egy ilyen hajvágás. Ennek alsóhangon a fele rezsi és ha feltételezzük, hogy a másik felét gálánsan fifty-fifty ossze vissza a szalon tulajdonosa (nem fogja) akkor az 3000 forintos órabér. Amiből még adózni is illene, de ettől most tekintsünk el. Ez 120e forintra jön ki hetente + yatt, max 500K / hónap.

Ahhoz, hogy a vízionált 1,5 milliós havi pénz összejöjjön jól láthatod, hogy 15e ft/hajváság áron kéne dolgozzon a szalon.

márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám. Alkalmazottként biztos nem kap ennyit, hacsak nem a holywoodi színészeknek dolgozik.
márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!