Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pls help me! tudom hülyén fog...

Pls help me! tudom hülyén fog hangzani 22eves srac vagyok érettségim van és fodrász a szakmám. Sajnos nem úgy? alakultak a dolgok ahogy én vártam. Nagyon nem kerestem jól itt vidéken ebben a szakmában mivel nemvolt sok vendégem

Figyelt kérdés
Ezért muszáj voltam abbahagyni. Nagyon nagy álmom mai napig hogy ebbe dolgozzak és végre kapjak is érte pénzt de ha arrol van szó szivesen dolgoznék mást is , de itt vidéken egyik gyárba se vesznek fel hiába probalkozok honapok ota, szóval szeretnék Budapestre költozni ahol tobb lehetoseg van és végre boldog lehetnék, hogy eltunok innen végre és uj életet kezdjek , szoval aki tud segiteni lakhatásban vagy esetleg munkával az kérem írjon nagyon boldog lennék ha barmi kerdesed van meg üzenetben írhatsz és beszélgetünk

febr. 21. 23:18
 1/8 anonim válasza:
88%
Van neted, nézz olyan munkát a városban, ami biztosít szállást. Vagy járj be a városba dolgozni, aztán menj haza, és kezdj spórolni, hogy odaköltözhess albérletbe vagy akár kezdetnek egy szobába, azt olcsóbb.
febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Teszem hozzá, az egyik munkatársam 12 órázik, több mint másfél órát közlekedik egy "szutyok Mekibe". Neki se egyszerű.
febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keress kiado szobat.


Ezt azonnal kaucio nelkul kiveheted: olcso .

[link]


Ha 35 felett vagy: ez messze van nagyon a 4/6 nyugati villmegallotol:

[link]


Ez kozel van a 4/6 villmegsllohoz:


[link]

febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Oké, de miért pont Budapest? Keresd meg a legközelebbi fodrász állást, jelentkezz, járj be vagy költözz oda. Ha valóban ez a cél. Ha valami ködös "pesti álom" a cél akkor meg azt próbáld meg megvalósítani de ne mosd össze a kettőt.
febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Konkretan tele van az ismerosi korom milliokat kereso fiatal barberekkel. Menj el egy szalonba, berelj szeket es omlik be a penz. Ha meg ennyit sem vagy képes akkor ne sírjál
febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a "vidék"? Ózd? Szolnok?
febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára indul a balatoni szezon, mehetsz pincérnek ingyenes lakhatással, mellette körülnézel ott a fodrász piacon is, hogy mik a lehetőségek.
febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy a fodrászok, barberek aránytalanul jól keresnek más szakmákhoz képest?"


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!