Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít teljes értékű...

Mi számít teljes értékű jövedelemnek?

Figyelt kérdés

márc. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Munkabér,kamat,osztalék,nyereség,nyugdíj,szociális ellátás,vállalkozói jövedelem,jogdíj.
márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De milyen összegtől számít annak?
márc. 23. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
1 ft
márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenáron relativizálni akarnám, akkor első megközelítésben az, ami adott szakképesítés és persze a valós tudás és teljesítmény mellett teljes munkaidőben minimálisan jár, a piaci körkép figyelembevételével. Második megközelítés egyszerűen annyi, amennyit te elegendőnek látsz az általad preferált életmód fenntartására, egészséges tartalékkal. Nagyon szigorúan véve pedig az Isten pénze nem elég, természetesen.
márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 ne már... már tényleg 1 Ft is annak számít?
márc. 24. 06:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem minimálbértől számít valami teljes értékű jövedelemnek. Vagy tévedek?
márc. 24. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintet tényleg az számít annak.
márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugye? Szerintem is.
márc. 25. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a jövedelem számít teljes értékűnek, ami képes a kiadásaidat teljes értékűen fedezni, hiszen ha csak részben vagy képes kijönni belőle és ezért másod-harmad állást, meg kölcsönöket kell kérned mellé, akkor hogy lehetne teljes értékű?


Mindegy, hogy mennyi a jövedelmed, vagy a kiadásaid, összeg szerűsíteni nem is lehet, hogy honnantól teljes értékű. Ha nem jössz ki belőle, akkor nem teljes értékű. Ha kijössz belőle, akkor az.

márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!