Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Digi ügyfelszolgálat+értékesítés?

Digi ügyfelszolgálat+értékesítés?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik az értékesítés? Meglevő ügyfeleket kell rábeszélni új csomagokra, vagy ismeretleneket a Digi szolgáltatásra? Mennyire nehéz egy tapasztalattal nem rendelkező embernek?

Kérem csak az írjon aki a kérdésre valaszol. Akár privatban is ha nem meri ide kiírni. De ha nem muszály akkor inkabb nyilvánosan, mert lehet hogy masokat is érdekel a válasz.

A "nem dolgoznék ott" válaszok nem érdekelnek.



márc. 25. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt előfizetésem, azzal kapcsolatban tudok nyilatkozni.


Az újbuda centerbe volt/ van az ügyfélszolgálatuk, oda mennek be gondolom a hivások is kivéve amit az automata lekezel.


Bent vagy egy kissebb kb 4-5 fős irodában, és a betérő ügyfeleket szolgálod ki, szerződéseket készitesz elő, nyomtatsz ki iratsz alá, eszközöket adsz ki az új szerződőknek, a régiektől visszaveszed a behozott már nem használt eszközöket visszaveszed őket, levonod a dijukata végszámlából, aztán fizettetsz, kiadod a zárószámlát a nyilatkozatot stb.

Gondolom van egy emailes kommunikáció is, mert az minden irodában van.


Kb ilyesmire számits.

márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

"Mennyire nehéz egy tapasztalattal nem rendelkező embernek?"



Semennyire!


Gondolom a "jó napot kivánok, egy pillanat türelmet, intézem" alapmondatok már csak mennek. Meg a számitógépkezelés.


A többire meg rátanitanak a kollégák, a lényeg csak annyi, hogy semmit se vegyél a melledre, és mosolyogj néha, még akkor is ha provokálni akarnak.

márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertekesítesen lenne a hangsúly ("Hogyan zajlik az értékesítés?"), bar lehet hogy nem volt világos a kerdesem. Azzal kapcsolatban kérdeztem hogy egy kezdőnek mennyire nehéz. A munkát úgy hirdetik hogy értékesíteni is kell nem csak . Ezért kérdezem.
márc. 25. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az értékesítés nagyjából mindenhol ugyanúgy zajlik.


0 Termékek szolgáltatások megismrésével

1 Kimenő kommnikációval.

2 Értékesítési terv részleges vagy teljes teljesítésével.


- Lényegében a próbaidő alatt te eddig el sem jutsz.


Ha egyáltalán a kollektíva befogad, a fizetés, meg a szabályok megfelelnek neked, és még komolyan is tudod venni, meg a stressz sem okoz majd gondot iletve a hozzánemértő érdektelen olcsójóska ügyfelek, akkor majd talán kapsz egy kitűzött célt amit elérhetsz vagy csapatmunkában kell elérnetek.


Úgyhogy én ezen nem aggódnék így rögtön az elején.

márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem is lehet midenkinek értékesíteni egyébként, a nem nyitott az ügyfél akkor az kétfélekppen is elsülhet, vagy sikerül felébresztened az érdeklődését, vagy pofátlanságnak fogja venni a törekvéseidet...
márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyire nekem se tartott sok időbe rájönni. De úgy látszik hogy neked sincs benne tapasztalatod mert 4 válaszokból semmit se tudtam meg. Jó lett volna ha olyan válaszol akinek van a Digi-nél tapasztalata.
márc. 26. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!