Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkahelyemen a minibálbé...

Ha a munkahelyemen a minibálbért kerestem , körülbelül milyen összegű álláskeresési segély járna nekem ? Ott szeretném hagyni a munkahelyemet, 2 év után eljutottam odáig ,hogy nem bírom már tovább ?

Figyelt kérdés

márc. 30. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A minimalber 60%-a jarna neked. 2 ev munkaviszony utan ez az osszeg 2 honapig jar. Ha az elmult 3 evben egyebkent vegig volt munkaviszonyod ami utan meg nem kertel allaskeresesi jaradekot, akkor 3 honapig is kaphatod.
márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bruttó fizud 60%-a, mínusz 25% adó és járulék. De az igénylést megelőző egy évet nézik, tehát a tavalyi fizud is számít. Ha ezelőtt nem volt más munkád, akkor kb 73 napig fogod kapni.
márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A két évből egy éve és két hónapja voltam bejelentve. Akkor így igénybevehetem az álláskeresési segélyt , ugye ?

Mellette vállalhatok napi bejelentéses munkát ?

márc. 30. 08:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
márc. 30. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igénybe veheted, de csak az 1 év 2 hónapot veszik figyelembe. 10 naponként jár 1 nap álláskeresési, ha neked kb 425 nap munkaviszonyod van, akkor 42 napig fogsz pénzt kapni. Amíg kapod, és utána 42 napig nem kell tb-t sem fizetned. Napi bejelentéssel lehet mellette dolgozni.
márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen.
márc. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!