Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen ember egyébként...

Az ilyen ember egyébként boldog, aki bömböltetni ki a zenét a Lamborghini-ből, és csak céltalanul körözget vele körbe körbe a városba?

Figyelt kérdés
márc. 31. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ettől még lehet boldog, meg boldogtalan is. A Hondás hülyegyerek boldog, amikor ugyanezt csinálja század annyi pénzből?
márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ugyan úgy nem boldog a hondás sem ahogy a lamborghinis sem aki ezt csinálja.


De nyilván ez csak a saját feltételezésem, ezért ha valaki tud mellette szólni, hogy ez egy boldog kiegyensúlyozott ember viselkedésének belefér, akkor szívesen meghallgatom.

márc. 31. 12:13
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Te boldog vagy, hogy erről írkálsz ki kérdéseket?


Állítsad meg és kérdezzed meg tőle, hogy boldog-e, honnan tudjuk?!

márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Itt én kérdezek kisrigó, te meg válaszolsz.
márc. 31. 12:19
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Ja értem, szóval van egy viselkedési forma ami neked nem tetszik, ráadásul még gazdag is, szóval ki kell vetítetni az irigységgel vetített gyűlöletet és ehhez keresel támogatókat?
márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Thunderfairy ***** válasza:
59%
Anyagi gondjai nem hiszem hogy vannak.
márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

@12:29


A kérdésre esetleg tudnál válaszolni az én motivációim elemezgetése helyett?


Amúgy ez ilyen lelki sivár emberek valahogy visszatérőek itt a gyakorin, akik sosem a kérdésre próbálnak válaszolni, hanem a kérdés motivációját akarják fejtegetni.


Vagy esetleg az összes ilyen haszontalan választ te írod egy személyben.

márc. 31. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

A kerdesre valaszolni semmi ertelme, honnan tudjuk, hogy egy idegen ember boldog-e, vagy nem?

Leirja itt neked mondjuk 2 random ember, hogy szerintuk boldog, 3 meg azt, hogy szerintuk nem boldog, akkor mihez kezdesz ezzel az informacioval?

márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
#7: Válaszoltam, érdekes, hogy az nem tűnik fel. Egyelőre itt egy sivár ember van, az aki az emberek pénze és zenei ízlése/zenehallgatási szokása alapján akarja megítélni, még inkább elítélni az embereket
márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 krwkco ***** válasza:
73%
Műkérdés.
márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!