Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben a pozícióban ennyi év...

Ebben a pozícióban ennyi év után mennyit kérnétek?

Figyelt kérdés

Adózás területen, 4 év tapasztalattal, szenior pozícióban mennyi fizetést kérnétek?

Most váltok majd munkahelyet, most bruttó 650-et keresek(szerintem ez diplomásként, 4 év tapasztalat után, komplex projektek, betanítás, stb. feladatok kezelése után nagyon kevés).

Az új helyen mennyit kérhetek majd szintén ezen a területen ennyi tapasztalattal, ami még nem tántorítaná el a munkaadókat?

Most kezdem majd az interjúra járkálást.



ápr. 2. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Én élből nem dolgoznék ilyen alacsony egzisztenciájú okádék munkakörben, a soft skilljeim mellé amit elsajátítottam 4 év alatt rátanulnék 1-2 hasznos hard skillt mint pl: Python, SQL, PowerBI, Cloud stb... és sales vagy bármilyen matekosabb / üzletibb pozira dobbantanék min br 1,5M fizetésért kezdetnek aztán idővel szépen feljebb kúszna.
ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem br 1 misit simán.
ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Hays salary guide-t érdemes megnézni, ingyenesen letöltheted regisztrációval.
ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1,2 M
ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hallottam a Hays salary guide-ról, utánanázek.

Azért nem akarok túl magasat mondani, mert anno régen amikor erre az állásra jöttem, volt még másik 2 hely, amiből az egyiket a túl magas bérigény miatt utasítottak vissza. Akkor megtanultam, hogy nem szabad túl sokat sem mondani.

ápr. 2. 17:52
 6/8 A kérdező kommentje:
de ez a bruttó 650 nagyon kevés, a barátommal is szétmentünk, így ebből az egy fizetésből azért nem olyan jó móka fenntartani egy lakást+magad, ez a másik is ami miatt kénytelen vagyok váltani, meg hát amúgy is úgy gondolom, hogy ez kevés diplomásként ezen a területen.
ápr. 2. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

"...volt még másik 2 hely, amiből az egyiket a túl magas bérigény miatt utasítottak vissza. Akkor megtanultam, hogy nem szabad túl sokat sem mondani."


Egyrészt engem végképp nem zavar ha ugyanazt a feladatot fele annyi fizetésért csinálod meg amiért én, másrészt viszont akkor ne sírjon a szád, hogy alul vagy fizetve. Harmadrészt engem is utasítottak el magas bérigény miatt, ebből én azt a következtetést vontam le, hogy ilyen fillérb*szók közé teljesen felesleges lenne mennem dolgozni, majd 2 hét múlva kezdtem másfélszeres bérért másik helyen, mint amiért alkalmazni akartak.

ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 év <-> senior ez valahogy nem jön össze. A legegyszerűbb munkakörökben is legalább 5, de inkább 8-10 év mire valaki senior lesz.

Én Bp-en bruttó 800-850-et, nyugati megyeszékhelyen bruttó 900-1m-t tippelnék.

ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!