Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyeken tudnék Ameriká...

Milyen helyeken tudnék Amerikában dolgozni CNC esztergályos szakmával?

Figyelt kérdés

Chicago (és) környéken gondolkodtam.

21F



ápr. 2. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Semmilyen. Ilyenekbol van ott is ember.


Beszelsz amugy angolul?


Usaba lepetelepedni krva nehez, szaros ketkezi melosokra nincs szukseguk.

ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
1: kicsit nyers de ez a helyzet
ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Az USA-ba nagyon nehéz kijutni, még egy diplomásnak is.


Különleges tudás kell vagy nagyon keresett végzettség.

ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Persze, hogy tudok angolul. De a CNC-s munka mondjuk pont nem kétkezi, de értem mire gondolsz
ápr. 2. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Szakmunka. Nem igenyel kulonlegesen nagy tudast. Van itt a kornyekunkon cncs ceg. Hat nem a legokosabb emberek dolgoznak ott.

Persze ettol meg lehetnek jok a munkajukban, de pont ezert konnyebb is megtanulni.


Konnyebb mint idegsebesznek lenni, elmeleti fizikusnak vagy epp vagy valami specko programozonak.

ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5. Teljes mértékben egyetértek veled. Én csak gondolkodtam azon, hogy ha elvégezném ezt a szakmát esti sulin akkor vajon mennyi esélyem lenne vele boldogulni Amerikában. Az “alapszakmám” rendszergazda, de az szerintem nagyon mainstream hivatás USA-ban…
ápr. 2. 17:55
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Lószart nehéz kijutni. Repülj Mexikóba, aztán sétálj át a határon
ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Eun belul lehetne ennel jovoje. Ott szabad a munkaeroaramlas. De usa az felejto.
ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

"Én csak gondolkodtam azon, hogy ha elvégezném ezt a szakmát esti sulin akkor vajon mennyi esélyem lenne vele boldogulni Amerikában"


Semennyi, ezzel teljesen esélytelen.

ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9. Oké, oké. Eléggé valószínűtlennek látom, hogy “szakmunkásként” nem tud senki elhelyezkedni az USA-ban. Hallottatok már arról, hogy Magyarországról mennek Amerikába az emberek pl. borbélynak? Ahhoz sem kellett egyetemet végezni senkinek
ápr. 2. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!