Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 év alatt lehet pizzafutárko...

18 év alatt lehet pizzafutárkodni kocsival?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a wolt, foodorához elkell múlni 18-nak, de unokatesom is pizzafutárkodott 17 évesen elvileg a don pepénél, és nekem is megvan a jogsim és kocsim is viszont nem tudom hogy milyen diákszövetkezetnél vagy hol kéne jelentkezni.

ápr. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Amihez nem kell vállalkozói, oda mehetsz futarnak.

Pizzaking, donpepe stb.

De wolt food panda hoz nem mehetsz mert oda vállalkozóit kikell váltani.

Es csak délután suli után és hétvégén dolgozhatsz.

ápr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Általában nem alkalmaznak 18 alattit illetve nem szeretik na. Jogilag hiába mehetnél, ez van. 18 alatti az kiskorú, nem szeretnék ha baj lenne belőle. Sajnos nagyon nehéz így bekerülnöd bárhová, csak ismeretség útján esetleg.

Mi már végigjártuk ezt a kálváriát. Ha betöltöd a 18 at, minden megnyílik előtted.

ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vajon a cégnél vagy diákszövetkezetnél kell jelentkezni?
ápr. 3. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Diákszövetkezetnél igen, azzal, akivel a cég le van szerződve ahova menni szeretnél. Kérdezd meg a don pepét melyik diákszövetkezettel áll jogviszonyba.
ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi, hol tudom elérni őket?
ápr. 3. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!