Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekomos diákmunkába esetleg...

Telekomos diákmunkába esetleg mit érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott már telekomos munkába az tudna segíteni mit érdemes beszerezni? Illetve ha majd felvesznek min keresztül tudok majd beszélgetni? A saját telefonomon vagy ilyenkor biztosítanak saját eszközt is? Illetve olyan hibába ütköztem hogy se mikrofonom, sem kamerám nincs a gépemen, ilyenkor milyen készülékek lennének a legjobb a beszerzésre? (márkából). És mennyire szokott ez egyébként nehéz lenni oktatásra nézve?

ápr. 5. 01:02
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Fejhallgatóra (mikrofonosra), egérre, számítógépre, billentyűzetre lesz szükséged. Fejhallgatóból érdemes kicsit minőségibbre beruházni, személy szerint nekem a HyperX Cloud 2 erre is bevált. De használok egy Cloud Stinger-t is, azzal sincs gond. Lényeg, hogy vezetékes legyen, és rendelkezzen mikrofonnal.

Kamera általában megoldható úgy, hogy meetingekbe mobilról csatlakozol. Nekem egy ilyen van, ha szeretnél venni, ezt tudom ajánlani: [link]


"És mennyire szokott ez egyébként nehéz lenni oktatásra nézve?"

Terület és orientáltságfüggő.

ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!