Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell meggazdagodni...

Hogyan kell meggazdagodni etikusan?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha betöltesz egy piaci rést, fetalálsz valamit (tárgyat, technológiát, akármit), amiből sokat el tudsz adni.
ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ennel semmi se egyszerubb, legyel programozo, dolgozz svajcba 5-10 evet es koltozz haza
ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
ahogy az első 2 írja, de ha szerencsésnek érzed magad akkor vehetsz lottót is mikor pár milliárd a főnyeremény.
ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha okos vagy el mehetsz programozónak, ha szép vagy el mehetsz krvának, egyébként meg az építkezésen várnak.
ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal többet kell keresni, mint amennyit költesz, s a gazdagság automatikusan eljön.
ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
lottónyereménnyel
ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
2es, én ezt megcsináltam 8 évet voltam Svájcban, 90 millióval jöttem haza, ami nem rossz, de meggazdagodási szempontból lóf*sz.
ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7es, kozbe bitcoint kellett volna venni a penzbol ...
ápr. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8, miért épp bitcoint?


S miért nem nvidiát, mondjuk akárcsak egy évvel ezelőtt? Azóta kilencszerezett...

ápr. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Gazdagságnak azért vannak szintjei.


Ha a cél az hogy jól élj akkor egy jól fizető szakma kell, illetve az hogy meg tudj takarítani és be tudd fektetni azt a pénzt. Nem leszel ezzel milliárdos de bőven átlag felett tudsz élni.


Ha ennél több a cél akkor célszerű a jó szakmát vállalkozássá tenni. Mondjuk ha programozó vagy akkor kisebb IT cég, ha orvos akkor egy magánpraxis stb stb.


Persze lehet az hogy teljesen más területen vállalkozol de az azért egy elég nagy lutri hogy összejön

ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!