Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy forgalmi szolgálattevőnek...

Egy forgalmi szolgálattevőnek milyen mélységben kell ismerni a Wordöt, illetve az Excelt? Valakinek tapasztalat a munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A feltételek között magabiztos MS használatról írnak.


[link]



ápr. 7. 12:17
 1/1 anonim válasza:
80%

Az álláshirdetések kiírói általában intelligenciában jóval alulmúlják a keresett személyeket, és nekik már az is magabiztos Excel használatnak minősül, hogy ki tudsz színezni zöldre egy cellát. Már voltam olyan állásinterjún is, ahol magasfokú Excel ismeretet vártak, meg is örültem, hogy majd biztos értékelni fogják a makróprogramozási tudásomat. Hát lóf@szt. Egyáltalán nem volt szempont még az sem, hogy láttam-e már életemben Excelt.


Szóval a kérdésedre a válasz, hogy egész biztos nem az MS ismereteid hiánya miatt nem fognak felvenni.

ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!