Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogi Szakvizsga után mennyi a...

Jogi Szakvizsga után mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés

Akik már túl vannak a szakvizsgán tudnának írni, hogy milyen munkát végeznek és nagyságrendileg mennyi a fizetésük?


Ami kifejezetten érdekelne, hogy mennyit kerestek alkalmazott ügyvédként?


Kicsit el vagyok keseredve jelenleg ügyvédjelöltként, hogy megéri-e ez az egész hosszútávon, így jó lenne pár pozitív sztorit hallani.


ápr. 7. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Fizetést nem az iskolákért adják.
ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kicsit el vagyok keseredve jelenleg ügyvédjelöltként, hogy megéri-e ez az egész hosszútávon, így jó lenne pár pozitív sztorit hallani."


Mondok én szívesen pozitív sztorit. Ügyvédi dinasztiába születtem ahol a családomnak és a rokonságomnak bejáratott széleskörű ügyfélköre van, így már 1-másfél éves tapasztalattal nem volt ritka a millió feletti nettó fizetés sem, ugyanis voltak olyan ügyeim ami pár óra sablonmunkával több százezret hozott a konyhára a jutalékoknak köszönhetően.

ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!