Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet-e lemondani a társasház...

Lehet-e lemondani a társasház közösképviselői posztjáról úgy, hogy nincs még távol, sem közel egy másik jelölt?

Figyelt kérdés
A házból való elköltözésre és a betegségemre hivatkoza, nem tudom folytatni a munkát.

ápr. 8. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Még 3 hónapig köteles vagy vinni , míg találnak egy újat. Meg kell hirdetni, sok jelentkező lesz. Ha engem kérdezel, a Defigo kft-t ajánlom. Szakértő, intelligens, korrekt, nem beszél mellé. Amikor probléma van, azonnal cselekszik.


A könyvelés rendben legyen, az évi beszámolót tartsd meg, jelentsd be.

ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A számvizsgáló meghirdetheti.

A 3 hónap alatt új beruházás nem lehet. A rutint köteles vagy végezni: rezsi utalás, könyvelés, takarítók, kukák mozgatása.

ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előbb találnak helyetted, hamarabb szabadulsz.

Hívd meg a közgyűlésre, hogy bevtudjon mutatkozni.

ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öcséméknél is dolgozik mint kkv., csak jót hallottam róluk.

[link]

ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
komoly, hogy nem ismered a társasházi tv-t? VAgy csak reklámozni akarod a kétszer is ajánlott céget?
ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!