Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozók, nektek is ilyen...

Programozók, nektek is ilyen nehezen megy?

Figyelt kérdés

Szóval 8 éve dolgozok cégeknél programozóként. Az, hogy ez sikernek számít-e, érdekes kérdés...

Most rúgtak ki harmadjára...

Volt, ahol 1 évet voltam, volt, ahol majdnem 3-at.

Elvileg ezzel így el lehet evickélni évtizedekig, gondolom én. Ha jelentkezek valahova, nyilván azt mondom, hogy projektekre voltam felvéve, ilyesmi. De azért mégis bennem van, hogy a valódi ok a kódminőség volt. Ennyi év alatt gondolom elvárható lenne, hogy a kódminőséggel 0 probléma legyen, ezért azt gondolom, fel sem vennének, ha elmondanám teljesen őszintén, hogy mi a helyzet.


Ezek a cégek nincsenek kapcsolatban egymással, van bennük magyar és külföldi is.

Ugyanakkor mégis az az érzésem, hogy valahogyan ez visszaüthet.


Ezeket úgy "sikerült" elérnem, hogy sokat túlóráztam, szinte minden héten volt egy-egy nap, amikor 9 vagy 10 órát is eltöltöttem a feladataimmal. Illetve nem egyszer hétvégén is foglalkoznom kellett vele, hogy tartani tudjam a határidőket és a kívánt kódminőséget (legalább a saját magam számára, ami sajnos nem mindig volt jó így sem).


Mit tudtok tanácsolni?



ápr. 10. 17:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen egyértelmű, hogy az is az Ő kérdése, egyéretlműen látszik a stílusból, válaszaiból, kulcsszavakból. Enpluszegyedik ótvar büdös kamu az oldalon, mehet a kukasor végére.
ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

41-es:

Köszönöm a támogató hozzáállást. Továbbra sem ő vagyok én, de mindegy, legyen, ahogy te akarod.

Most már csak azt mondd meg, melyik fára kössem fel magam a kukasor végén. Hiszen a magamfajta ótvar büdös kamuk oda valók.

ápr. 11. 13:27
 43/48 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ne tagadd le! A munkaévek stimmelnek, mert a másik kérdésben is le van írva, hogy 2016-ban lett meg a diploma.


A 3 munkahely is stimmel:


-Egy programozói.

-Egy rendszergazda (bár ez nem programozási munka, de mindegy).

-Egy gyakornoki.


A vak is látja, hogy mindkét kérdés ugyanattól az embertől származik. Szóval ne játszd a tudatlant.

ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

De nekem nem 2016-ban lett meg a diploma, de mindegy...

2012-ben lett meg a diploma, 2015-ben egy teljesen másik.


Gyakornok sosem voltam, rendszergazda sem.

De ha nektek ez az igazság jobban tetszik, akkor legyen így, és akkor lezárhatjuk a kérdést, mert én nem szeretnék több választ megnézni.


Mi okom lenne erről hazudni? De tényleg.

ápr. 11. 13:40
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

#44

Az az állítása nem stimmel, hogy itt arról van szó, hogy mindig kirúgták, míg a másik kérdésben elvileg egyszer magától ment el.


Egyébként ne tegyünk már úgy, mintha nem lehetne, akár 100 programozásra alkalmatlan személy Mo.-on.

ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

#44


De azt nem veszed figyelembe, hogy azt írja 8 éve dolgozik. Nekem ebből az jön le, hogy 8 évet folyamatosan dolgozott kisebb kihagyásokkal. Nem azt írta, hogy 8 év tapasztalata van.

ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
32%
mondom NE HAZUDJ
ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Viszont ezután lehet, hogy tenni fogok fel ezzel kapcsolatos, de mégis más kérdéseket. Azokat viszont itt majd megjelölöm, hogy mindenki igénye ki legyen elégítve.
ápr. 12. 16:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!