Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keressem még őket az állás miatt?

Keressem még őket az állás miatt?

Figyelt kérdés

Részt vettem egy pozitív hangulatú interjún, a második körben a vezetővel is találkoztam. Akkor azt mondták pár nap és lesz eredmény.

Felhívtak, hogy várjak még, mert van jelölt, de mindenképp több embert fognak felvenni, naaaagyok az esélyeim.


Vártam, majd felhívtam őket, hogy mit lehet tudni? Akkor azt mondták, pár nap és jelentkeznek. Ez volt 2 hete... Ennyi telefonhívás után ennyire nehéz dobni akár e-mailen egy "nem"-et? Rég kerestem állást, mostanában ez a szokás?


ápr. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivd föl öket, ha nincs egyenes välasz akkor ikäbb keress toväbb...
ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Én nem keresném.

A cég 3 hetet töltött a kiválasztással (az egész cég minden dolgozója, tehát elég sokba került nekik!), a 3. interjún 3-an voltunk, és nem vették a fáradságot, hogy szóljanak 2 embernek, hogy nem őket vették fel, van ilyen.

30 Ft-ot sajnáltak rá.

ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: szomorú, egy email ingyen van és kb 2 perc.

ápr. 11. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Bár még mindig nagyon sok a jó ember, a rossz is az. :/
ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

volt nekem olyan melohelyem ahonnan jött az email, hogy bocs nem kellek, aztän 2 het mulva behivtak interjura es föl is vettek...

de olyan is akadt, hogy egy 10 evvel ezelötti pälyäzatomra csak most reagältak hogy huu, örülnek a pälyäzatomnak es mikor tudnänk összehozni egy szemelyes talälkozot... mondjuk oda kb azonnal irtam, hogy köszönöm a fürgesegüket, de mär 10 eve nem azon a környeken elek ugyhogy felejtös...

ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!