Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árulok pár kis dolgot neten,...

Árulok pár kis dolgot neten, rendszeresen kérdezik, hogy megvan e még, és többet nem ír. Lehet ez vmi új csalás? Hogy csak visszaírjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni, arra gondoltam hogy így szerzik meg a kontaktot vagy hasonló. Járt már vki így?
ápr. 12. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
szimplán csak ostobák, mint a sár
ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aktív Szál ***** válasza:
61%

Ismered a mondást: nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés.

Ha Facebook marketplacen árulsz, akkor ne csodálkozz, ott csak csalók, idióták és mozdonyszőkék vannak.

ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolnám, én ha dedikáltak keresek valamit (most pl. felnit az autóra), lehet hogy 3-4-5 emberrel is felveszem a kapcsolatot, és végül attól veszem meg akitől számomra a legkedvezőbb. Legyen az ára, távolság, funkcionalitás, design, tökmindegy mi alapján szelektálok. Annyi a különbség, hogy én mindenkinek vissza szoktam írni, hogy végül nem kell a cucc. De ezt nyilván nem mindenki teszi meg. Meg van az automatikus hozzászólás, arra sokan véletlenül kattintanak rá, ezekről is kapsz értesítőt.
ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Végülis írsz nekik, ha még megvan, vagy nem? Mert akkor csak válaszra várnak.
ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ritkán használom telefonon a marketplace-t, szóval lehet, hogy hülyeséget mondok, de mintha lenne egy gomb, amire csak rá kell nyomni, és automatikusan megy az üzenet, hogy "ez megvan még?". Szerintem erre még véletlenül is elég könnyű rámenni.
ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, vissza szoktam írni nekik.

Én is azt gondolom hogy ez véletlen gombnyomás lehet.

ápr. 12. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Tapasztalom az, hogy akik a "megvan ez még ?" sablon választ küldik azok szinte kivétel nélkül csalók.


Ki kell fejleszteni egy hatodik érzékszervet a social media felületeken való adásvételhez. Aki úgy érzi ez meghaladja a képességeit, az kerülje a Fészt, .....

ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy még megvan?
ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!