Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlólevelet hogyan?

Ajánlólevelet hogyan?

Figyelt kérdés

A cég két telephelyén megosztva vagyok alkalmazva, két külön közvetlen felettessel. Hogyan írjam az ajánlólevelet ilyen esetben?


Arra gondoltam, hogy megírom simán és a lap alján balra az egyikük neve, aláírás, telefonszám; jobbra a másikuk neve, aláírás, telefonszám.

Ez így jó lehet?


Maga a levél forma válik csak kicsit furcsává, mert egyes szám első személyben "ír", de két személy írja alá. De ennél jobb ötletem nincs.


ápr. 13. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem egészen vágom, te írnád meg a saját ajánlóleveled? Azt nem másnak kell?
ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:

"Maga a levél forma válik csak kicsit furcsává, mert egyes szám első személyben "ír", de két személy írja alá."

Ha két személy véleményét kall rögzíteni, akkor két ajánlólevél kell. Ha teljesen megegyezik az álláspontjuk, akkor ne használj rájuk utaló ragozást: "Gyakoris Józsi remek munkaerőnek bizonyult, még a saját ajánlólevelét is megírta."

Vagy használj többes szám első személyt: "Bár úgy találtuk, hogy egy kicsit sokat problémázik apróságokon."

ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig mindig nekem kellett megírni az ajánlólevelet, a főnök pedig aláírta.

Esetleg beleírt egy-két dolgot, de az egészet nem írta meg, mert nem tölti ilyesmivel az idejét.


Egyébként filmekben is mindig ezt látom. A megírt ajánlólevelet benyújtják a főnöknek, hogy amennyiben egyetért vele, aláírásával ajánlja a dolgozót.

ápr. 13. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira szar a munkád, hogy még csak arra se veszi a fáradtságot a feletessed hogy megírja a levelet, az már alapból elég sokat mond.
ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rosszul látod


Miért kellene időt töltenie olyannal időt töltenie, ami nem része a munkakörének? Ráadásul egy olyan dolgozó számára, aki neki már hasznot nem termel, mert elmegy.

ápr. 13. 14:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Kétszer írtam, hogy időt töltenie, bocsanat
ápr. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!