Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ciki, hogy nincs...

Mennyire ciki, hogy nincs megtakarításom?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és gyakorlatilag nem tudok félretenni. Nettó 470 ezer a fizum, 200 elmegy albira és a maradékból nemhogy félretenni nem tudok, de ki se jönnék egy hónapra. Gáz, de csak a sugar daddyzésnek köszönhetem, hogy jut pénz pl. az autóm fenntartására, utazásra, fogászatra meg ilyen egyébként alap dolgokra. Szimplán a fizetésemből nem tudnék még autót sem fenntartani, se nyaralni járni. De félretenni még így sem tudok. 350 ezer forintom van jelenleg összesen. Ez mennyire ciki? Mások hogy boldogulnak hasonló vagy kevesebb fizetésből?

ápr. 13. 13:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem neked ciki, hanem a nagy emberünknek, de őt ez nem zavarja.
ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
55%
Nem ítélkezek, és nem akarok senkit iskolázni, a te dolgod hogy hogy kezeled a személyes pénzügyeidet. Nyilván egy új társaságba sem úgy ül le beszélgetni az ember, hogy arról faggatják egymást, kinek mennyi a megtakarítása.
ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%

“autóm fenntartására, utazásra, fogászatra meg ilyen egyébként alap dolgokra”


Sem az autó, sem az utazás nem alap dolog. Mindkettő luxus.

ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
70%

Sugar daddyzés alatt mit értesz pontosan?

470.000 a sima alap fizud és arra megy rá a sugar daddy pénz pluszban?

ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, mennyit szedsz össze átlagban havonta szexmunkából, de ha 470 nettó + a szexmunka bevétel sem elég arra, hogy megtakaríts, akkor mennyi pénz kellene?


Emberek, sőt családok élnek és megtakarítanak ennél lényegesen kevesebből.

ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy troll provokatív trollkérdése, felesleges etetni...
ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
74%
Pénzügyi analfabétizmus a ciki.
ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Elképzelni nem tudom, hogy ennyi pénzből (270 ezer ami lakbér kifizetése után marad) hogy lehet gyereket is eltartani. Mondjuk gyanítom úgy, hogy a szülő akkor lemond mindenről, nincs sport, hobbi, kozmetikus, ruha csak turkálóból, kajából csak a legolcsóbb stb. Szerintem ez nem élet, azért is sugar daddyzek, hogy egy normális életszínvonalon tudjak élni. Autó, nyaralás hogy lenne már luxus? Luxus a budai ház meg az évi 3 kéthetes nyaralás, nem egy 1,5 milliós használtautó :D Na de őszintén, velem kb. egyidősek - nektek mennyi félretett pénzetek van? És ha sok, akkor kérdés: szülőkkel éltek még? Jártok nyaralni meg ilyenek?
ápr. 13. 14:15
 9/49 anonim ***** válasza:
61%
Elégé.
ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
#9 neked mennyi megtakarításod van?
ápr. 13. 14:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!