Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladnátok 5 nap után?

Feladnátok 5 nap után?

Figyelt kérdés
5 nap után, ha úgy érzitek nem megy az új munkhelyen a dolog , úgy ahogy szeretnétek, feladnátok?

ápr. 15. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
LoL
ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
A családban van egy három napos rekord, mert "úgy néztek rá"
ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagyon nem érzem a magaménak, sem a céget, sem a munkatársakat, sem a munkát, vagy olyan derül ki ami nem egyezik az értékrendemmel(pl. más emberek taposása, megkárosítása, kis cégektől elvenni a munkájukat) vagy felső vezető erősen drogproblémás, akkor fel, minden további nélkül.
ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen, 5 nap alatt eldől, megfelelő e.
ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Feladnám, de továbbra is bejárnék dolgozni, csak közben keresnék másik munkahelyet.

3 hónapos próbaidő alatt, bármikor felmondhatsz, indoklás nélkül, ha találtál másik helyet, a mostaninak szólsz, hogy holnaptól nem jössz, állítsák ki a kilépő papírjaidat. Ennyi.

ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen sokáig minek várni? Én már a 4. napon otthagytam volna.
ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én mondtam egyszer fel első hét végén. Nem bántam meg, nem erről volt szó interjún.
ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Volt már nem is 1x, hogy az első napomon felmondtam.


Amikor az első napon 22-ig tartott a munkaidő, és 21:55 kor szól a főnök , hogy rá kellene még húzni 4 órát. Ott el is váltak az útjaink, 22 órára már alá is volt írva a felmondásom.

ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Itt a munkáltatóval nincs gond egyébként.

Én érzem úgy, hogy nem fog menni...

Kereskedelem..

ápr. 15. 18:16
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád? felelősség, stressztűrés, kommunikáció, vagy kevésnek érzed hozzá magad?
ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!