Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondási időszak alatt,...

Felmondási időszak alatt, kevés a munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A helyzet az, hogy a felmondási időmet töltöm, ami majdnem a végéhez közelít. A felettesem kérdőre vont, hogy miért nincs kitoltve a napi 8 órára a részletes jelenlét (a rendes jelenlétit természetesen töltöm).


A felmondási idő előre haladtával, egyre kevesebb volt a feladatom, és már a napi 1 órát sem tudom munkavegzeseel tölteni a 8-bol.


Már az én potlasomra jövőt tanítják be és ő csinálja a feladatokat, de a felmondási időt csak nem engedik el.


A részletes jelenlétibe nem tudok kB. Semmit sem írni, mivel nincs elegendő feladat.


A kérdésem az lenne, hogy belém tudnak-e kötni azzal, hogy bejövok, de feladat hiányában nem csnaok semmit?



ápr. 16. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A felmondási idővel kapcsolatban az egyetlen elvárás, hogy töltsd le.


Nem kell dolgozni, elég csak bejárni.

Nem tudnak semmit sem csinálni veled. 🙂

ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnak. A dolgozónak a munkahelyén, munkára képes állapotban kell megjelennie és elvégeznie a rá osztott munkát. És ennyi volt a kötelezettséged. Ha nem kapsz munkát és csak ott ülsz a fejedből okosan kinézve azzal te jogilag mindent teljesítettél, ami tőled elvárható.
ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thunderfairy ***** válasza:
93%
A felmondási idő jó lehetőség arra hogy ne keljen dolgozni a munkahelyen. Tehát már nem ott dolgozol, csak még nem engednek továbbmenni. Dolgozon a felmondási időbe aki akar nekik.
ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Írd be, hogy az MT szerint rendelkezésre álltál, hogy a munkáltatótól esetlegesen kapott feladatot elvégezd!
ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Küldjenek haza ha nem tetszik.
ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Felmondási időm alatt volt hogy délbe fogtam mentem haza, volt hogy 8-ra mentem főnök elszaladt a nagyfőnökhöz hogy mit csináljon velem?

majd annyi lett belőle hogy azt az időt fizettek amennyit ledolgoztam és kész.

ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

"A felettesem kérdőre vont, hogy miért nincs kitoltve a napi 8 órára a részletes jelenlét"


Mondjad neki, hogy mert nem volt kedved kitölteni. Rúgjon ki ha nem tetszik ;)

ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Semivel sincs kevesebb munkád mint azelőtt felmondás alatt.
ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te a rendelkezésre állási kötelezettségednek eleget teszel azzal, hogy megjelensz munkára képes állapotban a munkahelyeden. A feladat kiosztása nem a Te dolgod, az a munkáltató dolga. Olyan kötelezettség nincs egyik dolgozóra nézve sem, hogy keressen magának feladatot, ha éppen nincs mit végeznie.


A munkáltató jelenleg veled csak kötözködik. Ennyi...

ápr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írasd magad táppénzre, vedd ki a maradék szabidat, oszt jónapot!
ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!