Hybrid munkarend?

Figyelt kérdés

Valamiért a cégnél ahol dolgozom el van várva a 3 nap bejárás, pedig a cégnek nincs erre policy-ja, aszerint bármikor lehetnek home officeban, de az én egész részlegem és úgy látom a cég többi reszlege is sokat benn van. 3x szoktam bemenni, év végén mondtam a fonokomnek, hogy ezt redukálni szeretném heti kettőre, azt mondta hogy ha előre szólok akkor lehetek többet home officeban de nem mindig. Szerintem ő is csak azért mondja ezt mert ő simvs régóta a cégnél és azt látja ez a szokásos, nem akarja hogy a felette álló főnökök kerdore vonják. De engem ez baromira zavar mert amúgy se szeretek szivesseget kérni, aztán hetente írni neki hogy ekkor meg ekkor home officeban lennék,nekem olyan kínos, kellemetlen, nem tudom mikor too much, mert mindenki más bejar kb heti 3x. Amit nem értek mert semmi értelme. Online marketinges vagyok

Nem tudom mit tegyek mert nekem frusztrációt okoz ez, hogy ennyiszer be kell menni feleslegesen mikor otthonról ugyanazt végzem. És imádom ezt a munkát tehát felmondani biztos nem fogok, viszont ez a hozzaallas kicsit zavar...mert nem lehet heti 2? Mit tegyek?hamarosan hozzam fel újra hogy nekem ez fontos lenne?


ápr. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Te jó isten, komolyan... felnőtt ember vagy.

Beszéltél a főnököddel, ő elmondta, hogy ezt hogy lehet, te meg ide jössz panaszkodni? Beszélj vele megint, ha neked sok a heti 3 nap.

ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom hanem egy kérdést tettem fel, azt hittem erre való ez az oldal 😀 nekem kicsit mindig is szorongasom volt az ilyen dolgoktól, hogy munkában főnökkel vagy bárkivel bármilyen témában "konrontálódni" ezért mertem félteni a kérdést, hogy vajon mennyire lenne gáz ennek kapcsán újra beszélni vele. Ne haragudj ha neked a kérdésem kellemetlen de szerintem éppen erre való ez az oldal hogy esetleg az ember sokféle embertől hallhasson véleményt egy öt érdeklő témában és ne csak a közeli ismerőseit tudja megkerdezni, akiknek egyes témákban nem annyira objektív a véleménye:)
ápr. 17. 17:06
 3/6 A kérdező kommentje:
*konfrontálódni
ápr. 17. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Engem is hibrid munkarendben alkalmaztak heti 3 nap bejárással, én kihasználtam a lehetőséget és a felvételin mondtam, hogy ebben az esetben a CV-ben feltüntetett br 1,8 milliós bérigényem nem valid, még +300k-ért tudom intézni a bejárást amit elfogadtak.


Az első héten megismerkedtem a csapattal és a csapatvezetőnek mondtam az utolsó napon (30-as évek közepén járó nő) hogy nem óhajtok többet bejönni a székházba, mert otthon sokkal produktívabbnak érzem magam, ha ezzel nem tudnak azonosulni akkor továbbállok, ígyis érkezik bőven megkeresés linkedinen a szakmai tapasztalatom végett. Teljes mértékben megértő volt, mondta hogy legyen úgy ha én jobbnak látom de bármikor bemehetek amikor gondolom. Tavaly egész évben 2x voltam bent akkor is azért mert áramszünet volt otthon. Ennyi, csak határozottnak kell lenni.

ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:) én sajnos azért nem vagyok ilyen helyzetben hogy ennyire magabiztos lehessek. Kb 5 éve dolgozom teljes munkaidőben és azelőtt nem teljesen ebben a pozícióban dolgoztam tehát félig meddig kezdő vagyok
ápr. 17. 18:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint összesen 5 éve dolgozom, ennél a cégnél másfél éve:)
ápr. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!