Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy néz ki az 5+2-tes beosztás?

Hogy néz ki az 5+2-tes beosztás?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, ahol 12 órás munkavégzés van, 5+2 rendszerben, szóval hosszú hét rövid hét. Szeretnék kérni egy gyorstalpalót, esetleg műszakbeosztás vázlatot, mert ki szeretném számolni, hogy körülbelül hogyan számoljak a műszakpótlékkal.
ápr. 23. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Jó Isten... Menekülj!

Az életed meg megeszi!

ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Keres másik munkát, mert nagyon gyorsan kifogsz merülni.

Börtönbe zárnám aki ezt kitalálta, ezt a fajta munka beosztást!!

ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
eszedbe se jusson. komolyan mondom. ahogy előttem írják: aki kitalálta azt kéne berakni oda.
ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Most mit szörnyülködtök ennyire? Ugyanilyen beosztásban vagyok L2 SOC Analyst és Incidenskezelő egy nemzetközi bankcsoport kibervédelmi osztályán teljes home officeban közel bruttó 2 millió forintért.


Arról szól a munkám, hogy munkaidőben azt csinálok amit akarok, csak fél órán belül legyek gépközelben ha kapok eszkalációt bármilyen incidensről, egyébként teljesen szabad vagyok. Sportolni, kondizni, szoláriumozni, jacuzzizni szoktam + hobbiból zenéket mixelgetni munkaidőben és még ezért fizetnek is. Jó ha shiftenként érkezik 1-1 riasztás de jellemzően teljesen nyugis a munka, 1000x nyugodtabb mint egy irodában rohadni 8 órát vagy szűkös határidőkre programozni hogy működjön a szoftver...

ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

😂

A "bruttó 2 millió home office-ban“ a kulcsszavak!


Szerintem a kérdező viszont nem így melózik, különben miért spekuzna a müszakpótlékra csórikám...

ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontos műszakbeosztást nem tudhatjuk, mert az cég függő, viszont folyamatos 12 órás műszakokban általában minden második hétvégét bent kell töltened munkahelyen.
ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!