Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet a foglalkozásuk...

Mi lehet a foglalkozásuk azoknak az embereknek akiknek mindenük megvan?

Figyelt kérdés

Nemrég sétáltam egy utcában, ahol mindenkinek emeletes, luxusháza volt szép udvarral, 1 vagy 2 luxusautóval (Mercédesz vagy Audi, vagy akármilyen drágább autó), és elgondolkoztam, hogy vajon Ők mit dolgozhatnak? Megvan mindenük amit csak ember kívánhat, én meg annyit keresek, hogy lehetetlen félrerakni, a mostani autóm bontóba való, és még egy olcsó 200 ezres Swiftre sincs pénzem.

Én ügyvédre, könyvelőre, vagy informatikusra tippelnék ilyen tipikus irodai munkával lehet keresni ennyit?


ápr. 25. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kukás
ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
El kell hogy szomoritsalak, valoszinuleg nem ITsok akik 200m-es kecokban laknak... Most olyan br 2m kornyeke egy jobbacska senior fizetes, azzal is 10+ ev hogy megengedd magadnak. Az IT kb az elmult 20 evben kezdett viragozni de a fenykora kb 10 eve ha van, szoval eleg keves az az ITs akik annyi ideje dolgoznak hogy ilyen kecokat megengedhessenek maguknak
ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg nagyrészt örökölt. 200 millió forintot nem gyűjtesz össze fiatalon.
ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Valoszinuleg be van hitelezve minden.
ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Általában tőzsdei trader és MLM-hálózatépítő.


Kisebb részük ingatlanügynök és egyéb vállalkozó.


Még kisebb részük örökölt vagyonból / lottónyereményből költözött oda.

ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Aktív Szál ***** válasza:
79%

Ezek, akiket látsz, egészen biztosan nem bérből és fizetésből élnek, hanem vállalkozók. Azok a kocsik 100%, hogy mind a cég nevére vannak lízingelve és szinte tuti, hogy ezek az emberek nyakig úsznak az adósságban!


Ilyesmiket külföldre dolgozó programozóként se tudnék megengedni magamnak, de nem is vágyom rájuk!

Egy könyvelő meg álmodni se tud ilyenekről, nem tudom, miből gondoltad, hogy az egy ilyen pénzes szakma...

ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon 2023-ban kb 500 ezer vállalkozás működött. Amiben benne vannak az egyéni vállalkozók is. 52 ezer embernek 250 ezer-1 millió dollárnak megfelelő vagyona volt, és feltehetően van is. Felső, középvezetők, jól menő vállalkozók.
ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
1-es válaszoló vagyok. Az, hogy a válaszom ("Kukás") 0%-on áll, mindent elmond arról mennyire vagytok képben. Nem iróniának szántam: Kukás. Abból a fizetésből félre lehet tenni elég rendesen.
ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hintalow ***** válasza:
75%

De nemár bakker, ahhoz az egèszsèges köszèposztálybeli szinthez, amit a kèrdező próbált ábrázolni, kell egy jó havi 1 - 1,5 milliós bevètel.


Kicsit nehezen hiszem el, hogy ez lenne az fkf bèrszìnvonala 😅

ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aktív Szál ***** válasza:
75%
#9 A középosztálybeli szint az nem 1,5 milliós bevétel! Ketten a feleségemmel valamivel nettó 2 millió alatt keresünk, gyerek nincs, és éppen csak kapaszkodunk a középosztály aljába.
ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!