Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tartalomgyártó marketingesnek...

Tartalomgyártó marketingesnek hogyan néz ki egy napja?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, jelentkeztem egy allasra ami lenyegeben a tartalomgyartast foglalja magaban egy nevesebb reggelizo helynek a kozossegi oldalaikra, weboldal szerkesztessel illetve blog irassal egybekotve. Aki ebben van nap mint nap az tudna rola kicsit meselni, milyen feladatai vannak, mennyit dolgozik egy nap, mennyire van megkotve a keze illetve hogy mit szeret/nem szeret benne? Mennyire lehet megunni egy ido utan vagy hogy van mindig inspiracio, mik a nehezsegei? Engem gyakornokkent alkalmaznanak, ezert nem teljes koru a rahatasom. Nyilvan az interjun is megkerdezem ezeket, de addig is erdekel, kicsit szeretnem atlatni. Koszi!

ápr. 25. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Megnézed a nevesebb hely honlapját, és azt kell csinálnod, amit ott csinálnak. Ha cikkek vannak fenn, akkor cikkeket írnod; ha videók, akkor videókat kell készítened; ha fotók, akkor fotóznod kell. Továbbá ötcsillagos fake review-kat kell írnod álnéven.
ápr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!