Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más multinál vagy cégnél is...

Más multinál vagy cégnél is ennyit kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Big 4 cégnél dolgozom 4 éve. Most már teljesen ki vagyok merülve, rengeteget kell dolgozni. Simán volt olyan, hogy munkaszüneti napokon, hétvégén, (pl ma is) dolgoztam. Lehetetlen határidők, borzasztó stressz.

Gyakornokként kezdtem itt egyetem mellett, akkor nyilván nem volt ez. De ahogy főállásba kerültem, onnantól pokol. Ha pl munkaidő vége után felállsz, hogy na indulsz haza, kapod a pillantásokat, értékelésen is megemlítik ha nem túlórázol eleget. Szóval teljes mértékben elvárják.

A barátomra sincs semmi időm, az elmúlt hónapokban emiatt számtalanszor veszekedtünk. Barátaimra sincs semmi időm.

Eldöntöttem, hogy idén nyáron otthagyom.

Ez az első munkahelyem, így nem tudom, máshol mi a helyzet. Más cégnél, akár multi, akár kisebb cég ennyit kell túlórázni? Pl hétvégente, munkaszüneti napokon is? Illetve ha 5 órakor fel akarsz állni hazamenni, máshol is beszólnak?



máj. 1. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Enis multinal dolgoztam de nem birtam es valtanom kellett. A mostani kisebb ceg es meg a fizu is jobb.

Rengeteg tulora volt a hataridok miatt amit sose fizettek ki, s sokszor hetvegen is meloztam szintén. A kollegak se voltak a legjobbak. Ne tedd tonkre magad valts ha teheted.

máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, átlag 4-6 órát szoktam dolgozni az előző multis helyemen. Ilyen cégnél nem lennék sokáig.
máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet, hogy akkor egy kisebb céghez is próbálkozni fogok.

Sajnos a sok stressztől már egészségügyi problémáim is kezdenek lenni, úgyhogy megfogadtam, hogy idén mindenképp váltok. Illetve ugyanez, az emberek sem a legjobbak itt sem.

máj. 1. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jol döntöttél, van egy huzamosabb ideig tartó jó tapasztalatod nagy cégnél, sztem sikerül jobb helyet találnod. Sok sikert
máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Big4 a legnagyobb taposómalom, ahol a sz...t is kihajtják a dolgozókból.

Máshol azért annyira nem kell megszakadni, persze munkakörtől is függ.

máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én tulajdonképpen semmit sem dolgozom, van, hogy napokig csak a daily meetingre megyek be.
máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
tré cégnél dolgozol. nálunk 16:50 kor kiesik mindenki kezéből a toll, 16:52-kor meg zárják az épületet és lesz@rják, hogy dolgoznál lenyomják a főkapcsolót. akkor kapod a pillantásokat, ha 16:50 kor még a helyeden ülsz és nem az ajtóban ácsorogsz.
máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb cégeknél 50/50 hogy rossz vagy nagyon jó, főleg könyvelés audit területén. btw általában legtöbb multinál nem ennyire megterhelő a munka mint neked.
máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!