Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliaba nyelvtudas nelkul...

Angliaba nyelvtudas nelkul erdemes kimenni? Mosogatni vagy takaritani. Vagy barmi. Lattam egy ket oldalt ahol eleg jo ajanlatok vannak de nem merek belevagni. It van egy mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Http://angliaimunka. shp.hu/hpc/web. php? A=angliaimunka

Felek hogy atveres. remelem van aki tud tippet adni


2010. okt. 28. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nyelvtudás nélkül ne menj ki, tanulj angolul és utána menj ki csak.
2010. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


Dolgozz itthon ha magyarnak érzed magad!

Ha meg nem akár rögtön mehetsz is a f...ba

2010. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem akarok letelepedni csak kb 4-5 ezer fontot keresni es jonni haza. amugy kosz kedves vagy
2010. okt. 28. 15:56
 4/15 anonim válasza:
75%
15:47 te elképesztően buta ember vagy már ne is haragudj! Ha magyarnak érzed magad... akkor dolgozd le kezed könyékig lábad térdig, és jut csekkekre meg egész hóba zsíroskenyérre talán 1x pörköltre most nem magamat írom le csak ez az általánosítás mindenki diplomás nem lehet ha meg nem vagy diplomás és nem lopsz csalsz akkor csak csekkekre jut! Én mindenképp aztmondom kedves kérdező hogy igen is menj! Próbáld meg! Én nagyon szurkolok neked, én idáig 2 országba voltam 22 évesen magyar létemre! (burkoló a szakmám, nehézgépkezelő leszek most, és rendelkezem szgépes tudással is ) (hollandia és németország) és egy kukkot sem tudok se németül se hollandul én is angliába készülök jövőre! Nagyon szorítok neked! Végre kezd megjönni a magyarok esze is. Ne habozz! Ott kapsz minimálba 8 Fontot itt hány fontot kapsz? Max 2-t. Igaz kint az élet is drágább de hidd el sokkal jobban jársz mert nemhogy csak csekkekre jut de még félre is raksz 100 ezret minimum és élsz mint hal a vízben!
2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nézd.csak akkor tanulj angolul ha tutsz is,ha nem,mert annyira nehéz megtanulni akkor ne tanulj.egyik ismerősőm is ki ment úgy dolgozni h fel volt mentve idegen nyelvből és most meg olyan szépen megél h már saját házat tudd veni magának.fogadd meg a tanácsom és menj csak ki szépen.ne hallgas a buta együgyü emberekre.
2010. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
koszi. de nem elni akarok mint hal a vizbe hanem sporolni, ami rovid ideig lehetseges ha szivos az ember. Es hat ki szivos ha nem a magyar :)Amugy barmelyk orszag megfdelelne. es csak 4-5 honapos munkaramennek. termeszetesen ha tetszik akkor maradnak tovabb is
2010. okt. 28. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
ne nagyon fogadj meg ilyen linkes angliai munkákat,emrt pórul járhatsz,inkább érdeklődj irodákban ismerősőknél.
2010. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

16:03

Én meg könyvelő vagyok te nagyon buta ember és nem csak csekkekre jut és még félre is tudok tenni mit szólsz hozzá burkoló.

2010. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a célország nyelvét se beszéled, akkor egyetlen lehetőséged van: ha van ott valami sógor-koma-haver, aki benyom oda, abban bíhatsz.

Egyébként hogy képzeled? Még azt se érted meg, ha azt mondják neked, hogy "ne, ezt mosogasd el". Akkor egyáltalán hogy akarsz jelentkezni oda?

Persze, van egy csomó (kamu) cég, ami "kiközvetít" oda minden nyelvtudás nélkül. Ezeknek a 90%-a átverés. Kérik, hogy fizess be ennyit meg ennyit, aztán soha nem hallasz róluk többet.

Az egyetlen biztos módszer, hogy külföldön munkát találj az az, hogy kimész oda, és te magad intézed.

Persze, ehhez nyelvtudás kell.

2010. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

A linket nem néztem meg, de szerintem nem is érdemes, alapszabály, hogy soha nem vállalj el külföldön semmit, amit magyar nyelven hirdetnek.;)


Keress valakit, aki segít neked a kezdeteknél. Szomszédaink már harmadik éve vannak kint, angolul egyáltalán nem beszélnek, máig engem hívnak kintről, ha bármit el akarnak intézni, és a telefonban fordítok nekik. A pasi sofőr, a felesége takarít, és így szépen tudják fizetni az itteni hiteleiket az ottani megélhetés és mellett, sőt még félre is tesznek rendesen. A munkát viszont angol weboldalakon kerestük nekik. Az interjúnál és a munka hivatalos részének elintézésénél nem gond a nyelvtudás hiánya, mert kint az önkormányzatok által fizetett tolmácsok segítenek a vendégmunkásoknak.

2010. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!