Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha budapesti anyuka, aki...

Ha budapesti anyuka, aki otthon volt zsinórban két gyerekkel 7 évet és nem tanult közben milyen esélyekkel indul a munkaerőpiacon angol nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés

Konkrétan rólam lenne szó. :)

Utálom a nyelvtanulást. Nem is megy, pedig már tanultam németet 8 évet, angolt 6-ot, franciát 4-et. Mindenféle formában. Végül mondta egy nyelvtanár, hogy ez nem nekem való. Ideg vagyok emiatt. Már rengeteg időt és pénzt beleöltem mégsem megy.

Van egy gazdaságis diplomám.

A régi cégem nem vesz vissza. Ezt már megmondták mikor terhes lettem és mást se szoktak vissza venni.

Arra, aki nem tanul ilyen hosszú babázási időszakban, ferdén néznek a munkáltatók?

Miket lehetne tegyek?


2011. szept. 30. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte olyan, mintha pályakezdőként indulnál, csak még ráadásul a diplomád sem friss, és hátrányban vagy sajnos a gyerekek miatt is:-(

Mit dolgoztál, mielőtt elmentél szülni?

Abszolút nem is figyelted a szakterületed híreit, meg hasonlók? Tisztában vagy a változásokkal? 7 év nagyon sok

2011. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pénzügyi területen dolgoztam.

Olyan nagyon nem kellett hozzá szakmai tudás, olyan volt, mint egy betanított munka. Hitelelbírálással foglalkoztam. A diplomát nemigen kellett hozzá használni. :o(

2011. szept. 30. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell senkinek sem az orrára kötni, hogy 7 évet otthon voltál.

Amúgy most mindenki (nagyon kevés kivétellel) rossz esélyekkel indul. Nagyon nehéz állást találni.

Nem vagyok most képben a legfrissebb jogszabályokkal, de már nem köteles visszavenni a munkáltató? Orbán király ezt is eltörölte? Ha még köteles én simán perre vinném a dolgot. Nyilván persze az álláskeresés mellett.

2011. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 éveskor után nem. Nálunk nincs bölcsi se közel se távol, ezért nem is tudtam volna hamarabb visszamenni, mint a 3 éves kor. Így sem tudom,hogy 3 éve korától, amíg be nem szokik az oviba hova "teszem".
2011. szept. 30. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

azt nem tudja tagadni, hogy 7évig nem dolgozott, ugyanis a TB könyvében benne lesz....

hát elég nehéz most mindenkinek, főleg a nyelveket jól beszélőket keresik mindenhova....

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!