Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sopron, Győr, Bécs környéki...

Sopron, Győr, Bécs környéki cégek milyen fizetéssel keresnek sofőröket?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben elméleti még a kérdés, még a jogosítvány megszerzése előtt állok.

Milyen cégek foglalkoztatnak C, CE, akár D jogosítvánnyal sofőröket? Milyen munkarenddel (napizás érdekelne leginkább, maximum hetelés. Párom nem fogadná el a 3/1-et, esetleg ha jön velem de ez egy másik kérdés) és milyen általános fizetéssel?

Láttam a Gönczit (700-850 de kintlét idejét nem láttam), Huncargo (semmi infó), illetve Bécsben a Gartnert láttam de arról rossz véleményeket olvastam. Gondoltam a kinti Hofer, Lidl terítésre de ide se találtam kontaktot, Magyarországon ha jól tévedek a WSZL foglalkozik vele de Biatorbágyig nem akarok ingázni minden nap.

Érdemesebb lehet inkább buszra megcsinálni a jogsit, és elmenni a Volánhoz? Blaguss (? nem emlékszem pontosan) van még helyben, ezekre a helyekre milyen pénzt adnak? Esetleg osztrák buszsofőr mennyit kap?

Bárki akinek van tapasztalata azt szívesen fogadom, nyilván meg fogom kapni hogy taknyos senki vagyok, ne túrkáljak senki zsebében mert nincs közöm hozzá és hogy amúgy is sz@r szakma, stb stb. Van róla elképzelésem, illetve futárkodással van vezetési tapasztalatom, szeretnék fentebb lépni. Köszönöm aki értelmesen tud hozzászólni.



máj. 14. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gönczi hetel vagy többet van, nem tudom pontosan.


Gartner van Zalaegerszegen is, de ők sokat vannak kint.


Huncargo nem tudom, de kétlem, hogy napiznak max pest környékén.



Hoffer, Lidl stb kihalásos alapon, jó némettel, de friss jogsival szerintem nem fognak alkalmazni


Volánhoz jelentkezz és elmondják amit tudnod kell



Blaguss szerintem nem vesz fel kezdőt

máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehereseket nem tudom. Busznál nézd meg a Dr. Richardot, Wiener Linient, ÖBB Postbust. Náluk asszem van B-ről D-re képzés, mint itthon a BKV-nál, Volánnál. Németül persze tudni kell.
máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Volánon gondolkozni fogok a közeljövőben. Esetleg általánosságban a keresetről van infótok?:)

máj. 19. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Csornára jelentkeztem 2022-ben nekem akkor ajánlottak átlagra kb nettó 380.000 forintot alappal plusz átlag túlórával.

máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!