Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdenétek 15-20 millió...

Mihez kezdenétek 15-20 millió forinttal ?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta Németországban dolgozom(szülőknél lakom) ,így 3 év alatt összegyűjtöttem 40.000eurot ,15 millió forintot.

A folytatás kérdéses ,még egy évet leszek talán itt,azzal meglenne a húsz,utána viszont nehéz a döntés a folytatásról.Ti mihez kezdenétek ?(Befektetes, vállalkozás, bármi)

22/F



máj. 19. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
tanulnék, hogy ne egy noname oldalon kelljen tanácsokat kérnem.
máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

maradnék kint, haza ne menj mert a pénzed csak menni fog....

mi se megyünk haza soha többet

máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyrészt ha csak nincs valami nagyon nyomós okod hazajönni akkor maradj kint és gyűjts tovább. Ha mégis hazaköltözöl, akkor ennyi pénzt szerintem állampapírba, részvénybe érdemes tenni, mivel nem annyira nagy az összeg, hogy érdemes legyen kockáztatni.
máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

#2 Ez a tipikus otthon minden rossz és mindenhol máshol kolbászból a kerítés hozzáállás ami szerintem fölöslegesen szűk látókörű.


Én személy szerint közepes távon befektetém a pénzem. Valószínűleg S&P 500 index és állampapír keverékébe ami hosszabb távon is stabil 5+% os nettó hozamot tud évente adni, ami közel 20 milliónál nem kis összeg.


Hosszabb távon, ha már tudod hogy hol telepednél le, (melyik ország-város) és van 30% plusz önrészed akkor vennék a helyedbe egy lakást vagy házat.

máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Törleszteném a hitelt és vennék valamit, amire vágyunk a párommal.
máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#1

Mit értesz tanulás alatt? :)

Ezidő alatt leraktam egy C1 német nyelvvizsgát,a C1 angol még tervben van, szakmát, egyetemet nem tervezem vegezni,

a befektetés, vállalkozás az ami érdekel,ezekről szoktam tanulni,de

nem egy GYK fog dönteni az eletemrol csak érdekel mit gondol más:)

máj. 19. 21:51
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Én vennék egy BMW K1600GT-t és bejárnám vele a világot.
máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ami pénzre jelenleg nincs szükségem, azt befektetem. Egy része könnyen hozzáférhető, hogy probléma esetén legyen mihez nyúlni, másik része nehezen hozzáférhető, ami remélhetőleg 1-2 évtized alatt infláción felül fog kamatozni.


Nem szabad a pénzt bankszámlán kuporgatni, hiszen az euró is inglálódik!

máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Még gyüjtenék aztán irány Miami!
máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha semmi szakma vagy egyetemi végzettség nélkül jössz haza akkor itthon nem fognak ám jól fizető melók várni sajnos.
máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!