Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosítói munka diákként?

Biztosítói munka diákként?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy online biztosítói munkát, heti 10 óra, és aránylag jó fizetés. Egyetemista vagyok, egyetem mellett tökéletes választás lenne nekem, de amennyi jó dolgot elmondtak az állásról, túl szép hogy igaz legyen. Van egy 3 napos tanfolyamuk, aminek a költsgét nekem kell állni, és utána jöhet a többi. Magyarország egyik legnagyobb biztosítójáról van szó.

Megérné belevágni?

Van valakinek tapasztalata? Jogosan kételkedek?



máj. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy biztosításokat kellene rásódznod boldog-boldogtalanra. Nyilván mondtak egy csábító összeget, amennyit keresHETSZ, ha havonta x mennyiségű bizotsítást kötsz - amennyit a valóságban sosem fogsz. Cserébe zaklathatod a családodat, ismerőseidet, hogy kössenek nálad biztosítást - akarod te ezt?

Meg a 3 napos tanfolyam, még te fizess azért, hogy náluk dolgozhass?? Na ne már....

máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne, ez rátukmálós munka...
máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm volt tegnap interjún náluk, mondta hogy nagyon kedvesek meg jófejek voltak. Viszont nekem kicsit fura hogy interjú után már rögtön egy szerződést is elé toltak, amit ő alá is írt. Ez nekem azt bizonyítja hogy két kézzel kapkodnak a munkaerő után, legyen az akárki.

Úgyhogy én lemondtam inkább erről a lehetőségről, amúgy sincs olyan a környezetemben aki jelenleg biztosítást akarna kötni, a tukmálás meg nagyon nem az én műfajom

máj. 26. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként egy halom ilyenbe belefutottam. Már a hirdetesből kiszűröm őket.
máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!