Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM rendszer cégbemutatójára...

MLM rendszer cégbemutatójára kötelezö elmenni? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Be akarnak szervezni egy ilyen rendszerbe és meg is lett beszélve hogy jövöhéten megyünk!

Viszont azóta beszéltem olyan emberekkel akik már voltak tagjai ilyennek és azt mondták hogy messziröl kerüljem el!

Ezért vagyok ugy vele hogy már a cégbemutatóra sem akarok elmenni!


2010. okt. 30. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor szólj annak, aki be akar szervezni, hogy meggondoltad magad. Semmire nem vagy kötelezve :)
2010. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el! Ez egy óriási szemétség! Ha elmész, könnyen lehet, hogy addig beszél Neked a sok rendkívül kedves és fontos ember, míg elhiszed amit mondanak... Szólj, ha közeli ismerős. De lehet, inkább ne is szólj, hogy nem mész, mert akkor ő is elkezd agitálni és a végén azért fogsz elmenni, hogy őt ne sértsd meg.
2010. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mármint az mlm szemétség, nem az, ha nem mész el...

Félreérthető volt.

2010. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem kötelező... Ha meg az ajánló szerint az, akkor még messzebbről kerüld el.
2010. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem kotelezo. Nyugodtan lemondhatod. Egyebkent egy nagyon unalmas valami. Egesz este tomik az agyad, hogy lepj be.
2010. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valami menedzser féleséggel is beszélnem kellett telefonon aki ugy köszönt el hogy "nekünk érdemes megismerni egymást" meg amugy is elég furcsa volt a fazon!

Nekem ez túl feltünő hogy semmi mást nem kell tennem csak embereket beszervezni és gazdag leszek!

Én nem hiszek a tündérmesékben!

Sokan is mondták akik benne voltak ilyenben hogy csak az elején jó,aztán ugyis bukta van!

2010. okt. 30. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy íratlan szabály, miszerint ha valamit megígérsz, azt illik teljesíteni. Viszont nem kötelező. Szóval lemondhatod „valami közbejött” ürüggyel.
2010. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megbeszélt találkozót le lehet mondani, pláne ha tényleg nem érdekel. Taplóságnak az számít, ha úgy maradsz távol, hogy nem jelzed.


Amúgy az MLM nagyszárű üzleti modell, de ha te olyan gyenge vagy, hogy pár sikertelen ember élménybeszámolója visszatart, akkor tényleg nem neked való. Nemcsak az MLM, de semmi, amihez önálló felelős döntést kell hozni. Az üzletépítés során ennél komolyabb kihívásaid is lennének.


Ha azon töprengek, hogy elkezdjek röplabdázni, valószinúleg elmennék 1-2 edzésre és utána döntenék. Különösebben nem érdekelnének az olyan emberek, akik utálják a röplabdát. Előnyei is meg hátrányai is vannak, mint mindennek, de aki lebeszél, csak a hátrányait ismeri.

2010. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Valami menedzser féleséggel is beszélnem kellett telefonon aki ugy köszönt el hogy "nekünk érdemes megismerni egymást""


Mindenki "menedzser". A beszervezett emberek menedzsere... Van segítségnyújtás "felsőbb szintekről", akik már "tényleg sikeresek", és "csak két éve" kezdték. A szöveg meg színtiszta pszichológia. Képzések, stb, amiken gyakorlatilag azt tanítják, hogy hogyan kell bíztatni az embert, hogyan kell a saját oldalukra állítani a bizonytalankodókat.

Voltam már ilyen bemutatón. Viszonylag távoli ismeretség volt, és később egyetlen kérdésem volt az illetőhöz: "Ha ilyen nagy üzlet ez, akkor miért kellett a kertes házból panelbe költözni két 10 év alatti gyerekkel?" Választ nem kaptam, csak annyit, hogy megérti, ha nem akarok beszállni.

2010. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező elmenni, de mondd le telefonon. Így etikus. Ha pedig mégis elmész, az semmire sem kötelez, bármikor mondhatod, hogy köszi, tovább nem érdekel.


Ha megengedsz egy tanácsot, nem csak mlm-hez.

Ha valamiről meg akarod tudni, milyen, vagy azt, hogy hogyan lehet belőle jól élni, akkor olyan embertől, emberektől kérdezz, akik ebből élnek és jól élnek, van hosszú távú tapasztalatuk. Ne a szomszéd néni, vagy az unokatesó ossza az észt, mert hiszen, ha könyvelési gondod van könyvelőhöz mész, nem nőgyógyászhoz. És jogi tanácsot is ügyvédtől kérsz, nem a sarki zöldségestől. Ugyanígy ha pályázol mondjuk egy marketing igazgatói posztra, akkor olyanokat kérdezel majd meg a témában, akik jártasak benne. Remélem sikerült érzékeltetni, mit akartam ezzel mondani.

2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!