Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Olasz és Spanyolor...

Szerintetek Olasz és Spanyolországban milyen végzettséggel lehet a leginkább elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
köszi előre is ...
2011. aug. 10. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, Olaszo-t ismerem kicsit és lehet hogy lesz itt aki egészen mást ír, de sztem ott végzettség nélkül lehet még a legkönnyebben elhelyezkedni egy külföldinek. Vendéglátó helyeken, turista paradicsomokban pincérnőnek, szobalánynak, ha ffi vagy bármilyen karbantartónak. Ilyenekkel találkoztam kint jó párral. Még olyat tudok hogy egy ffi szállítmányozási vállalkozó volt és oda nősült és ott folytatta a cégét. Egy közeli ismim gazd.-i egyetemi végzettséggel, de úgy hogy tanult Bp-en, Bécsben és Padovában +4 nyelven beszélt ilyen könyvelési-asszisztensi állást kapott éhbérért egy ici-pici cégnél, nagy kegyesen. Amúgy azt mondták neki, hogy majd ha minden ottani lakosnak lesz munkája akkor állnak szóba vele... Ill. egy másik ismim Spanyolországban volt énekesnő, állítólag, de itt azért vannak kételyeim... Sikersztorit sajnos nem tudok mondani...
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ.Biztosan nem könnyű odakint boldogulni.Ezekről a vendéglátós állásokról én is hallottam már.Igazából én most fogok valamikor szakirányt választani,és nagyon nagy álmom,hogy Olasz vagy Sp.o-ban élhessek.

2011. aug. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!