Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel kevesebbért mennél...

Mennyivel kevesebbért mennél el dolgozni máshova? Konkrét összegeket szeretnék látni pl. most keresek 150. 000 ft-ot, de 120. 000-ért elmennék máshova is.

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy váltani akarok, mert nem érzem jól magam a mostani helyemen,de nem tudom mennyivel adjam alább.
2010. nov. 2. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annó dolgoztam egy helyen, amit nem szerettem ott heti 4 napra kaptam 110.000 Ft-ot (de ebben benne volt a benzinköltség is, tehát havi 20.000-t nagyjából el is tankoltam, de így is csak 4 napot kellett bemennem).

Aztán másik helyre mentem havi 100.000-ért, heti öt napban.

Nekem megérte...

2010. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. De abszolút szituáció függő. Tehát induljunk ki abból, hogy annyit keresek, mint most te, de nagyon nem szeretem és lenne egy másik lehetőség, amit viszont imádnék (tehát nem is munkának fognám fel, hanem hivatásként). Akkor akár a felére is lemennék, de hozzátartozik a dologhoz, hogy ott van még a férjem fizetése, így a kettőből kijönnénk. De ha csak egy-két szempontból tűnik jobbnak a másik hely, akkor max. 20 000 Ft-al adnám lejjebb. Most úgy feltételeztem, hogy mindkét hely biztos hely. A gyakorlatban még az is nehezíti az egészet, hogy egy ismeretlen helyről igazán akkor tudod meg, hogy milyen, ha már el kezdtél dolgozni, ott is adódhatnak olyan problémák, ami kívülről nem feltétlenül látszik.
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyivel. Jelenleg félállásban keresek 80 ezret. És szeretem, amit csinálok, jut elég pénz a megélhetésünkre, és van sok szabadidőm tanulni, házimunkát végezni, a barátaimmal és a családommal foglalkozni...
2010. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elégedett vagyok a munkámmal, szeretek itt dolgozni. Csak a fizum lehetne több:)
2010. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Havi 250-et keresek, mint programozó itthonról kötetlen munkaidőben távmunkában. jelenleg hálistennek nincs alternatíva :)
2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
havi 250? 200-ért bemennél a cégbe napi 8 órában ugyanazt dolgozni? Családod van?
2010. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék el.


Feleség van (ő havi nettó 200-at keres), gyerek még nincs.

2010. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!