Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan lehetne gyorsan és...

Honnan lehetne gyorsan és könnyen pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
De most komolyan,hülyeséget ne írjatok!!!!!!!!!
2010. nov. 3. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha csak provokálni akarsz, akkor felejtsd el, amit írok. Ha viszont komolyan van szükséged pénzre, akkor konkretizáld a kérdésed.

Milyen gyorsan?

Mennyi pénzhez?

Mit jelent neked az, hogy könnyen?

Mekkora kezdőtőkéd van hozzá?

Milyen kockázatot vállalnál érte?

Mi az, amit még bevesz a gyomrod?

2010. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem provokációról van szó.Amúgy GYED-en vagyok és amellett még járok 4 órában takarítani is hetente 2-szer.De én tényleg sok pénzt szeretnék keresni.Nos kedves utolsó.Ez most valamiféle ajánlattétel volt?
2010. nov. 3. 13:11
 13/20 A kérdező kommentje:

A lehető leghamarabb!

kb 1 millió

azzal nincs gond,hogy dolgozni kell érte,de minél hamarabb minél nagyobb összeg!

Kezdő tőkém nincs!

Ésszerű határokon belül!

Erotikus munka kizárva!De ha valami halászhajóra kell menni,ahol egész nap halakat kell szagolni és nyálkában fürdeni,az sem igazán érdekel!

2010. nov. 3. 13:23
 14/20 anonim ***** válasza:

Sok, konnyen, gyorsan es legalisan egyszerre nem lesz. Ebbol a negybol maximum harmat valaszthatsz. Kiveve ha mar van egy csomo penzed.

Meg ugye ha tudnam akkor nem itt irogatnek hulyesegeket :)

2010. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sok,könnyű,legális!Ezt választom!
2010. nov. 3. 13:48
 16/20 anonim ***** válasza:

13:11 és 13:23 Nem volt ajánlattétel, hiszen nem tudtam, mire. Most már valamivel jobban képben vagyok.

Ha a heti 8 óra takarítással keresel 8-10 ezer forintot, akkor kb 2 év alatt össze tudsz belőle szedni 1 milliót. Nem tudom, mennyi a takarítás órabére. Ha rosszul tudom, akkor elég lehet 1,5 év, de az is lehet, hogy 3-4 évre van szükséged. Ha emeled az óraszámot (szerzel még ügyfelet ugyanúgy, ahogy az eddigieket szerezted), akkor gyorsabban is meglehet, viszont ha nem tudod a teljes összeget félretenni, akkor lassabb leszel. Ez a rész egyszerű matematika.


Ha ezzel tudtam segíteni, annak örülök. Ha valami nem tetszik belőle, írd meg, min szeretnél javítani, és megpróbáljuk.


Miért pont 1millió?

2010. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ez csak egy minimális cél,amit el szeretnék érni.De amúgy nagyon tetszik a válaszod Tök frappáns.Köszönöm szépen!
2010. nov. 3. 16:09
 18/20 anonim válasza:
sok jó kapcsolat kell anélkül biztos nem jutsz egyről a kettőre!marha sok a korrupció!amúgy attól függ van e tőkéd!!!ha nincs akkor tényleg melo,vagy bünőzés de azt inkább nem javasolnám!lényeg nagyon akarni kell és kitartanod akkor sikerülhet
2010. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
igen,remélem egyszer sikerül : ),csak gondoltam itt hátha van valakinek valami korszakalkotó ötlete.
2010. nov. 4. 13:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá korszakalkotó ötlet. Cél kell és kitartás.
2010. nov. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!