Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruházat szeretnék nyitni,...

Webáruházat szeretnék nyitni, tudna v. ki ajánlani egy oldalt ahol, könnyen, gyorsan, és olcsón készíthetnék egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen kínálnak tárhelyeket, van ami ingyenes is. Nekem nem kell a legprofibb(mert nincs olyan sok eladnivalóm), de gagyi se legyen.
2009. nov. 29. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
unas.hu úgy hirdeti magát, hogy gyors olcsó jó, stb. Én nem szeretem meg sablonos, de végülis olcsón hol találsz szebbet. Nézd meg, és próbáld ki max. ez az unasplaza vagy mi amúgy. nmtom az árakat, csekkold meg.
2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, a plaza az a shopok ajánlatai. a "SHOP" menüpont az ami neked kell.
2009. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérlek ne kövezz meg érte, de mi ezzel foglalkozunk, és szerintem ha nem értessz hozzá, inkább kérd szakember segítségét. A Joomla-t elég könnyű megtanulni használni, próbáld ki. Ha viszont nem megy, inkább fizess egy kicsit, mert a vevők nem szeretik a nem jól felépített webshopokat, tovább kattintanak, ha nem tudnak kiigazodni, ilyesmi. Ha esetleg ingyen nem megy, és egy kis pénzt rászánsz, akkor írj a pazso@amiga.hu címre, segítünk.
2009. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem kevés pénzért ne csináltass sajátot, azzal csak a bajod lesz. Inkább bérelj valahol, mint például: [link]


Ha rá szánsz kb 500eFt-t, akkor vágj bele komolyabb, saját sztoriba.


Egyébként nem ismervén a terméket ajánlom a Vaterát és a TeszVeszt ha csak pár termék van.

2010. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!