Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baby sitterkedni szeretnék...

Baby sitterkedni szeretnék (gyerekeket imádom, papírom nincs róla). Lenne igény rám hétvégente vagy hétköznap esténként? Mennyit kérhetnék kezdőként?

Figyelt kérdés
Budapest XI. kerület és környéke
2010. nov. 4. 10:26
 1/7 anonim válasza:
Igény, az biztos, hogy lenne, hirdesd meg magad, a Google-ban megnézheted, mennyit kérnek általában a bébiszitterek.
2010. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én személy szerint, nem bíznám egy olyan baby sitterre a lányomat, akinek nincs megfelelő végzettsége. ( bármi ami gyermekkel kapcsolatos )

Lehet, hogy XY szereti a gyerekeket de vajon bánni is tud velük, van türelme hozzájuk? Tudja mit kell tenni, ha sír, ha hisztizik, ha megakad a torkán a kaja vagy bármi.

Szerintem nem helyes, hogy manapság bárki vigyázhat kisbabára/gyerekre. Ez is egy szakma.

Bocsi..

2010. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kedves utolsó, nekem négy kisgyerek volt a környezetemben, és nagyon sokat vigyáztam rájuk, tizenéves létemre...két tesóm, meg két unokatesóm, és nekem sem volt papírom, meg végzettségem, és mégis tudtam mit kell csinálni velük, ha hisztiznek, ha megakad a torkukon valami, stb.

Én úgy gondolom, hogy egy szakképzett babysitter is csak akkor jó, ha ért is a babához, kedves vele, el tudja látni, mert ha a te szavaiddal élek, és ez is egy szakma, attól függetlenül, hogy papírja van róla, nem biztos, hogy ért is hozzá..., lehet több kárt csinál mint hasznot, főleg, ha nem azért csinálja, mert szereti a gyerekeket, hanem mert pénzt keres vele...akkor szerinted melyik a jobb????

2010. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem pécsi vagy, akkor pedig lenne munkád holnap estére :) Így sajnos én sem tudok neked segíteni, és te sem nekem.
2010. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszi :)


Szerintem nem sokkal többet tanulnék megy egy tanfolyamon, mint amit most is tudok. Ezeket csak pénz kiadásnak tartom, ahol sokat költök egy olyan papírra, amit aztán senki nem kér. Szerintem a tapasztalat sokkal többet ér.

2010. nov. 4. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos, az, ha valakinek van vegzettsege, nem biztositek semmire, csak, hogy eljart suliba. Ettöl meg nem feltetlenül türelmesebb, mint az, aki nem jart el. Tdunad milyen ovonök vannak, es mit csinalnak, amikor te nem vagy ott. Mi a biztositek arra, hogy elvegzett egy sulit, es nem kapcsolja be a TV-t, a gyereke meg "majd eljatszik". Evek ota dolgozom babysitterkent (ovonökent), de nem a vegzettseg miatt tudom, hogy mit hogy csinaljak, mert 16 eves voltam, amikor az elsö olyan munka jött, hogy nem közvetlen ismerös, es akar egesz ejszakara elmentek a szülök.


Kedves kerdezö! Az tenyleg keves, hogy szereted a gyerekeket, de NEM a papir fog dönteni, hanem a szemelyiseged. 1000 ft orankent siman mehet Bp-en. De ebben legyel rugalmas. Nekem van olyan csalad, aki 1200-t ad, van olyan, amelyik csak 800-at, van olyan, aki az ejszakaert 1500-t, amugy 1200-t. Lödd be az ezret, aztan szimpatikussag alapjan elvallalhatsz kevesebbert, vagy pl, ha valahova sokat kell menned. Ha hetvegen egesz napot vagyok, azert 5-6 ezer ft-ot kerek egy napra, szülök elutazasa eseten, amikor 3-4 naptol 2 hetig en vagyok a gyerekekkel, akkor akar 10.000 ft is lehet naponta (ilyen megbizasod kezdökent szinte biztos nem lesz, ez nagy bizalmi jatek). Nekem vol olyan csaladom, aki vitt nyaralni (itt is kell dolgozni, de azert nem ugyanaz). Arra figyelj, hogy mindig mindent tisztazzatok le (ettöl megbizhatonak is tünsz majd). En pl minden uj csaladnak irtam egy "kerdöivet", amire felirtak az összes elerhetöseget, kedvenc etel, kedvenc jatek, mennyit TV-zhetnek (alapvetöen ez egyiranyado, en szemelyszerint gusztustalannak tartom, ha valaki oraberben lerakja a gyerekeket a TV ele, de ha van pl esti mese vagy tök mindegy, amit mindig szoktak nezni, akkor, termeszetesen, azt lehet, vagy, pl, ha betegseg van), mikor fekszenek, fürdetes menete, allergia, hany fok laz eseten adnak gyogyszert, orvos neve, szama, kert TB kartya fenymasolatot, stb, ha gondolod akkor leirom az összes kerdest. Figyelj ra, hogy mindig vedd fel a telefont, ha hivnak, mert vannak nagyon aggodos szülök, ez ne idegesitsen, mindenki masmilyen, termeszetes, hogy aggodik (nekem volt egy "anyukam", aki a 6 hetes kislanyat kellett ramhagynia, nem csoldaom, hogy izgult, es fel oranket hivott, persze vegi aludt a kicsi :) ).

Tudok meg valami segiteni?


Bocs, ha helyenkent nem lett ertelmes, sok dolgot akartam egyszerre leirni :)

2010. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, meg valami, amikor nem letszükseglet egy munka CSAK olyat vallalj el, amikor a csaladdal egy az ertekrend. En pl eleg következetes vagyok, es egy evig minden nap együtt voltam egy olyan csaladdal, ahol mindent lehet, az 5 eves gyereken 10 kilo felesleg van, ezert sirunk egy kicsit, de megehet egy nap egy EGESZ DOBOZ tejszeletet (jelzem: 10 db van benne). Ha en nemet mondtam valamire, mentek tovabb anyahoz, aki meg siman igent mondott, ugy, hogy hallotta, hogy en nemet mondtam. Ez szörnyü, mert hülyet csinalnak belöled a gyerek elött. De alapvetöen mindig a csalad nevelesi modszereit kell alkalmaznod. Az idealis az, es szerencsere, nekem most az összes csaladom ilyen, ha egy csapat vagytok, es te sem mondhatsz olyat, hogy en megengednem, de anyu mar nemet mondott, stb.. az elejen ez persze nehezebb, de te is valogass a csaladok között, a hasonlo ertekrend fenyevekkel megkönnyiti a munkadat.
2010. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!