Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Vácon lenne igény...

Szerintetek Vácon lenne igény piercerre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, h Vácon max. kozmetikában csinálnak testékszereket, ott is csak ilyen alapokat ( sőt ha jól hallottam bénán is szúr a csaj -.-).

Mi szükséges ahhoz piercer legyek? Mert úgy tudom, h csak papírt adnak róla, de nem minősül mondjuk OKJ-s végzettségnek. Hol érdemes elindulnom, kezdenem? Nagyon sok pénz, kezdő tőke kell hozzá, ha ilyen területen próbálnék meg elhelyezkedni?

Egyébként egy viszonylag extrém kinézetű nő vagyok és mindig is érdeklődtem a testékszerek iránt, magamnak is én szoktam szúrni ill. másoknak is csináltam már (persze megfelelő eszközökkel és higéniai körülmények között). Nagyon szeretnék ezen a területen dolgozni és itt a külsőm sem lenne hátrány.


2011. okt. 29. 00:03
 1/2 anonim válasza:
Vácon nem hiszem,Nyíregyházán próbálkozz:)
2011. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nekem messze van. Itt szeretnék inkább, valahol Vác körzetében :)
2011. okt. 29. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!