Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Virtuális titkárnőként dolgozi...

Virtuális titkárnőként dolgozik valaki?

Figyelt kérdés
Arra a lehetőségre gondolok, amelyben 1 éves szerződést kötnek veled, s az aláíráskor 5700 Ft egyszeri hirdetési díjat kell befizetned. Ez is csak egy pénzlehúzós ügylet, vagy valóban lehet virtuális titkárnőként dolgozni? Van erre igény szerintetek?
2010. nov. 4. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha konkrét cégekkel szerződsz le. Én pl. több kis, ám közös tulajdonban lévő cégnek dolgozom, de nem ilyen virtuális titkárságon keresztül, hanem rendesen felvettek, csak általában egyszerűen itthonról dolgozom, mert itt nyugodtabb.

De miért nem keresel meg néhány ilyen személyt, aki ezzel foglalkozik? Mindegyiküknek fenn van a neten az elérhetősége :)

2010. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerződnék én konkrét cégekkel, ha alkalmaznának végre..:)Gondolod, ha az ott dolgozóktól kérdezem meg, hogy mégis mi a véleményük a munkaadójukról, akkor őszintén válaszolnak majd?:))
2010. nov. 4. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem tudtam, hogy az a kérdés, hogy mi a vélemény a munkaadóról :)

Azt viszont megkérdezheted, hogy sikerült-e ezen a módom munkát találni, keresik-e az ügyfelek ezt a szolgáltatást.

Nem azt mondom, hogy mindenki azonnal ki fog pakolni, de ha írsz a lehető legtöbbnek, akkor már valószínű, hogy fogsz értékelhető válaszokat kapni. Kicsit olyan, mint a marketing :)

2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!