Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízhatók a biztosí...

Mennyire megbízhatók a biztosítók több száz ezres jutalék igérete a betanulási időre vonatkozóan? És utánna a fizetés, tényleg elég magas? Én pedagógusként dolgozok, de nagyon gondolkozok azon, hogy váltsak. Mit tanácsolnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízható, főleg ha egy nagy múltú biztosítóról van szó. Azt azért nem árt tudni, hogy a betanulási idő hány hónap (jellemzően 3-6 hó)és utána tisztán jutalékos rendszer van. Én dolgoztam több évvel ezelőtt egy biztosítótársaságnál és 6 hónapon keresztül kaptam a fix. 100 000.-ot+jutalék. Ezután csak jutalék lett. Azaz kötni kellett rendesen ahhoz, hogy elég legyen.

Ha szimpatikus ez a terület és hosszútávra tervezel vele inkább javaslom, hogy egy független pénzügyi tanácsadó céghez menj el, ahol bár nem feltétlenül kapsz fixet, de később busásan megtérül, mert könyebb az értékesítés résza.

2009. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosító??? Megbízható???


Hol élsz? Álomvilágban?

2009. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem élek álomvilágban. Tanár vagyok és hülye, hogy 2 diplomával még mindíg ennyi pénzért dolgozok.
2009. jan. 9. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most nem vagyok benne a munkakeresős témában, de gazdasági vállság idején elgondolkodnék azon, hogy mennyire akarnak az emebrek illetve mennyire van pénzük biztosítást kötni. Te, hogy érzed, a bizonytalan fizuösszeg hogyan hatna lelkileg rád?
2009. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én annyira nem ismerem a biztosítókat, hogy még azt sem tudtam, hogy tisztán jutalékos rendszer van. De azért köszönöm a felvilágosítást.
2009. jan. 10. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz. Egy gazdasági válság idején a legjobb befektetni. Miért? Mert akkor lehet olcsón befektetési jegyeket /részvényeket/ vásárolni. Érdemes kicsit utánanézni ennek a témának, ha valakit érdekel, mert itt kifejteni kicsit hosszú lenne.
2009. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!