Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az olyan közvetítő irodákkal kapcsolatban, akik előbb regisztrációs díjat kérnek?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy miért van szükség erre a díjra,csak picit bizalmatlan vagyok,ha én most befizetem ezt a pénzt,vajon tényleg tudnak nekem állást garantálni?Megkérdeztem már őket,és persze azt mondták,hogy tudnak állást ajánlani,de hát...nem tudom.Ha valakinek esetleg van tapasztalata,és megosztaná velem,annak nagyon megköszönném.:)
2010. nov. 8. 18:28
 1/1 anonim válasza:
mérlegelni kell hogy mennyi az az összeg amit kérnek... megéri kockéztatni vagy nem... én fizettem 6000 forintot, akkor adtak 3 oldalnyi munkalehetőséget, de annak legalább a fele már nem volt aktuális... a többi meg vissza sem jelzett... utánna amikor még kértem címeket alig foglalkoztak velem,lekezelően beszéltek velem.Jah és általában olyan címeket adtak amik az interneten is fent vannak.de nem bántam meg mert végülis az esélyt megadtam... sok sikert kívánok
2011. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!