Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát ajánlanátok...

Milyen diákmunkát ajánlanátok ami viszonylag sokat fizet?

Figyelt kérdés
Pesten tanulok egyetemen és jól kereső munkát keresek... Tippek?
2010. nov. 14. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tartasz jó keresetnek. Én már a szórólapozásért kapott párezer forintnak is örültem, mert előtte sokáig hiába próbálkoztam, nem kaptam sehol munkát.
2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

azzal például sokat kereshetsz ha 1-2 hetet kimész külföldre takarítani. bár ez nálad kiesik, mert gondolom az egyetem mellett erre nem lenne időd. esetleg szemétszedés, vagy a kétkezi munkák.

nem tudom ez neked mennyire sok de egyik barátnőm bátyja egy hét alatt húsz ezer forintot keresett most nem tudom pontosan mit csinált de azt hiszem hogy földet gyomláltak.

2010. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!