Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek e vagy sem au pairnek...

Menjek e vagy sem au pairnek Amerikába?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és nem tudom hogy mit kezdjek az életemmel. Itthon nem szeretek lenni, mivel mindig áll a bál, elköltözni pedig nem engednek. :S

Már voltam au pair Angliában 1,5 évet, és Amerikában 4 hónapot egy táborban.

Most jelenleg dolgozok, de nem tartom kihívásnak azt amit csinálok. Tudom más örülne ha munkája lenne .

Ezért arra gondoltam hogy kimennék 1 max 2 évre Amerikába, annyi idő alatt megtanulhatok elég jól angolul, és itton már csak vmilyen szakmát kellene majd szereznem az angollal nem lenne baj.

Meg őszintén szólva mióta haza jöttem New Yorkból, nagyon hiányzik , és ez az egy módja van hogy vissza tudja menni.

Később érezhetem ennek hátrányát? (nem dolgoztam itthon, hanem utazgattam angliába, és amerikában). //egyszerűen nem tudok itthon megülni a fenekemen, más nincsen ilyen helyzetben???//


Jövő júniusban szeretnék kimenni a legkorábban.


2010. nov. 14. 20:49
 1/9 anonim válasza:
62%
Szia! Szerintem menj, ha van rá lehetőséged!
2010. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Most mit dolgozol? Milyen végzettséged van?

Én is külföldön voltam, jól kerestem, de mégis hazajöttem, mert azt hiszem itthon könnyebben fogok olyan munkát találni, amivel más irányban kezdhetek el dolgozni...és még tovább is akarok tanulni.

Az angolod még nem elég jó két év kinttartózkodás után?

2010. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

angol nyelvű recepciós vagyok egy gyárnál.

de az angolom elég jó, azzal már nincsen probléma.

középiskolai végzettségem van csak, ez az egy problémám.

a másik pedig hogy sokkal jobban éreztem magam kint , mint itthon. itthon mindig csak a probléma hegyek voltak, vannak , lesznek....

2010. nov. 15. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Néhányszor jártam az USA-ban, tehát nem a levegőbe beszélek.

A helyedben kimennék és lehetőleg keresnék egy férjet is magamnak.

Itt csak egyre rosszabb lesz a helyzet...

2010. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj, inkább előnyöd lesz belőle, nem hátrányod.
2010. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MENJ, MENJ, MENJ
2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De en is ilyen helyzetben vagyok :) en most Nemetorszagban vagyok masodszorra au pair, utana tervezem Amerikat, ha nem csuszok ki az idöböl 1 vagy 2 evre :) ha megis lemaradok eletkor miatt, akkor marad Anglia :( :)


Persze, hogy menj, es szerintem nem lesz kesöbb hatrany, söt...

2010. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah, es en is otthonrol menekülök mindig ki :( a csaladom nekem sem valami szorakoztato...
2010. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de szerintem menjél mindenképpen :) Én is épp ezen morfondírozok...júniusban, ha minden jól megy lediplomázok, és utána szeretnék egy kicsit világot látni. Én is nézegetem már hetek óta, hogy érdemes/legkönnyebb kijutni Amerikába, és ezt az au-pairkedést találom a legjobb megoldásnak.

Egyébként netes honlap vagy közvetítő cég segítségével akarsz kimenni?

2011. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!