Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sebész szeretnék lenni...

Ha sebész szeretnék lenni ahhoz mi kell?

Figyelt kérdés

Mármint milyen suli, tantárgyak? Jelenleg 16 éves vagyok és gimnáziumba járok. Eléggé jól beszélem az angolt. És légy szíves mindent mondjatok el mert ez a sebész dolog csak nemrég jutott az eszembe. Azt tudom hogy kell biológia és kémia vagy fizika. Megmondom őszintén hogy én a bioszra és a kémiára gondoltam mert egyelőre hadilábon állok a fizikával.

És igen tudom hogy már volt ilyen kérdés és el is olvastam őket.

Előre is köszönöm a válaszokat


2010. nov. 17. 14:30
 1/2 anonim válasza:

Jól gondolod, főleg biosz-kémia, jó ha reálos középsuliba jársz, pl. én biosz tagozatos voltam. (mondjuk végül nem orvosira mentem, bár gondoltam rá)

Ezekből emelt érettségi és nyelvvizsgázz le.

Felvi.hun sok hasznos információt szoktak írni.

[link]

2010. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt is néztem. Most nulladikos vagyok tehát még 3 évig járok gimibe. És utána irány az egyetem gondolom.

És kösz a választ

2010. nov. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!