Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy orvos (pl:...

Mennyit keres egy orvos (pl: sebész), és mennyit egy állatorvos? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sebész jobban keres, de több idő is elvégezni mint az állatorvosit.
2010. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni, mert sebészből rengetegféle van (ér-, szív-, mellkas-, plasztikai stb.), és az sem mindegy, hogy egy kisvárosi kórházban, vagy egy egyetemi, esetleg magánklinikán dolgozik. Mellesleg, a hálapénz is keményen bejátszik.


Az állatorvosokról sem lehet konkrétan nyilatkozni, mert itt is rengeteg munkakör van.

2010. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt: szerintem egy sebész (általánosságban) sokkal jobban keres, mint egy állatorvos.
2010. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állatorvos...


Kisebb felelősség..


Egy mütét 50 ezernél kezdődik de egy bonyolultabb protézises akár 200 ezer is lehet, és rengeteget lehet trükközni a különböző állatvédő alapítványokkal az adón stb-n..


Ha csinálsz egy hibát és amiatt elhullik egy kutya, az kimagyarázható, de ha ugyanez egy embernél van akkor tönkretesznek a kamaránál aztán annyi a pályádnak..

2010. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért az h kisebb a felelősség csak részben igaz.én ugyanúgy szenvednèk attól,ha 1kutyát vesztenék el önhibámból,mintha embert.de apersze ez relatív.a fizura válaszolva sztem állatorvosként könnyebb jól keresni,és előbb végzel,mert pl rezidensként nem fogsz megélni.(vagy nehezen)

De itt az a lényeg,h kikkel szeretnél foglalkozni.

2012. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!